سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

علت مرگ قربانیان کنسرت Astroworld تراویس اسکات فاش شد.

یک ماه پس از فاجعه 5 نوامبر در جشنواره Astroworld تراویس اسکات، مقامات تگزاس جزئیات بیشتری در مورد مرگ 10 نفر در این کنسرت افشا کردند.

بر اساس گزارش موسسه علوم پزشکی قانونی شهر هریس همه 10 قربانی بر اثر خفگی  و فشار جانشان را از دست دادند. یکی از دلایل مرگ میرزا دانیش بایگ، 27 ساله،  “اثرات سمی ترکیبی کوکائین، مت آمفتامین و اتانول” ذکر شد.

نحوه مرگ هر 10 قربانی حادثه اعلام شد.

مقامات قبلاً  علت این تراژدی را  “حادثه تلفات جمعی” توصیف کردند. به گفته پلیس، جمعیت حاضر در کنسرت اسکات ” به سمت جلوی استیج هل داده و فشرده شدند” که باعث وحشت و جراحات شد.

مقامات در یک کنفرانس خبری پس از کنسرت گفتند: “مردم شروع به افتادن کردند، بیهوش شدند و این باعث وحشت بیشتر شد.”

یک روز پس از کنسرت، تراویس بیانیه‌ای صادر کرد: “من کاملاً از اتفاقی که دیشب رخ داد متاثر شدم.  برای خانواده‌ها و همه کسانی که تحت تأثیر ا این تفاق ناگوار قرار گرفتند دعا می کنم. پلیس هیوستون حمایت کامل من را دارد. آنها همچنان به بررسی تلفات غم انگیز می پردازند. من متعهد به همکاری با جامعه هیوستون برای بهبود و حمایت از خانواده های داغدیده هستم. از پی دی هیوستون، اداره آتش نشانی و پارک NRG برای پاسخ و حمایت فوری آنها سپاسگزارم. .”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا