سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

بریتنی اسپیرز و سام اصغری کریسمس برای بچه دار شدن اقدام می کنند.

به نظر می رسد که بریتنی اسپیرز، ستاره پاپ و  دوست پسرش سام اصغری، آماده اند تا خانواده خودشون را زیاد گفتند و طبق گفته اصغری در کریسمس امسال برای بچه دار شدن اقدام می کنند.

TMZ اخیراً از سام در مورد برنامه‌های او و بریتنی برای کریسمس پرسیده است که در پاسخ به این سوال، سام اینجوری پاسخ داد: «ما برای بچه دار شدن اقدام خواهیم کرد».
ممکن است برای برخی از خوانندگان شگفت‌انگیز به نظر برسد، اما  طرفدارانی که با جان و دل اخبار پیرامون این زوج را دنبال می‌کنند می دانند که  در چند ماه گذشته این زوج بارها و بارها به وضوح اعلام کرده‌اند که بچه می‌خواهند.

بریتنی، در پست های قبلی خود در رسانه های اجتماعی، قبلاً فاش کرده بود که از نامزدش سام یک فرزند دختر می خواهد.

به گفته بریتنی، دلیل اینکه این زوج نتوانستند بجه دار شوند, 13 سال محافظه کاری او بود که در نهایت ماه گذشته به پایان رسید.
این زوج خوشبخت در ماه سپتامبر پس از اینکه سام با یک حلقه الماس زیبا 4 قیراطی  از بریتنی خواستگاری کرد, نامزد کردند. این نامزدی پنج سال پس از اولین ملاقات سام اصغری و بریتنی اسپیرز سر صحنه موزیک ویدیوی بریتنی با نام “Slumber Party”  اتفاق افتاد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا