سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

پخش فصل دوم سریال «بریجرتون» در مارس 2022

نتفلیکس به تازگی تاریخ پخش فصل دوم سریال پر بیننده بریجرتون را اعلام کرده است.

سریال بریجرتون یک سریال درام تاریخی است. سازنده این فیلم کریس ون دوسن است و آن را براساس رمانهای جولیا کوئین ساخته است. فصل اول سریال بریجرتون با 8 قسمت در 25 دسامبر 2020 از نتفلیکس پخش شد و با داشتن بیش از 82 میلیون بیننده تبدیل به پربیننده‌ترین سریال نتفلیکس شد البته بعد از آن سریال کره ای بازی مرکب رکورد زد و از بریجرتون پیشی گرفت.

فصل دوم بریجرتون داستان تلاش لرد آنتونی بریجرتون (جاناتان بیلی) برای عشق را روایت می‌کند و قرار است در 25 مارس 2022 پخش شود.

این سریال جز سریالهایی بود که تولیدش به علت شیوع کرونا متوقف شد، از جمله اسپین اف بازی تاج و تخت، خانه اژدها، که تولید آن در پایان جولای از سر گرفته شد. ون دوسن گفت: «همیشه از ابتدا فشار روی این سریال وجود داشت. “با الهام گرفتن از این رمان های دوست داشتنی با طرفدارانی که بسیار پرشور و هیجان هستند و احساسات زیادی نسبت به این شخصیت ها و این داستان ها دارند. همیشه فشار  وجود دارد، من از آن استقبال می‌کنم و می‌گویم فشار را ادامه بدید.»

پس از شکستن رکورد پربیننده ترین سریال  نتفلیکس، بریجرتون بلافاصله پس از اعلام تولید فصل دوم ، به سرعت برای فصل سوم و چهارم تمدید شد. با توجه به بیرون رفتن ستاره رجی-ژان پیج، از این سریال, قرار است داستان روی شخصیت دیگری تمرکز کند. تمرکز جدید روی آنتونی بریجرتون خواهد بود.

در سریال بریجرتون فیبی داینور، کوگلن، روث جمل، لوک نیوتن، پولی واکر، گلدا روشوول، هریت کاینز، بسی کارتر و جولی اندروز هم بازی می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا