سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

شان مندز اعتراف کرد که یک ماه پس از جدایی کامیلا کابیو “روزهای سختی با رسانه های اجتماعی” داشته است.

شان مندز اخیراً یک قدم از اینستاگرام عقب نشینی کرده . این خواننده سوپراستار در 30 دسامبر به پلتفرم رسانه های اجتماعی بازگشت تا از طرفداران برای حمایت از آهنگ جدیدش “It’ll Be Okay.” تشکر کند. مندز 23 ساله، در یک پیام ویدئویی که در خانه اش در تورنتو گرفته شده، به فالورهایش در اینستاگرامش گفت:

«فقط می خواستم یک ویدیوی کوچک بسازم و از همه کسانی که با «موزیک جدیدم» ارتباط برقرار کرده اند و ویدیوهایی را منتشر کرده اند تشکر کنم. . من در حال حاضر با رسانه های اجتماعی کمی مشکل دارم  اما افراد زیادی برای من ویدیو می فرستند و به من می گویند که چه خبره”

مندز که در نوامبر جداییش از کامیلا کابیو را تایید کرد،  گفت که ویدیوهای TikTok را از طرفدارانی که با شنیدن آهنگ او گریه می کردند دیده است. او گفت: “امیدوارم به این دلیل باشد که در آهنگ حقیقتی وجود دارد و صداقتی در آن نهفته است.” “و من فقط به آن آهنگ  افتخار می کنم و از اینکه شما بچه ها با آن ارتباط برقرار می کنید خیلی سپاسگزارم .”

مندز در پایان پیامش گفت: “من فقط می خواستم به اینجا بیایم و عشق و قدردانی ام را نشان دهم.” “بچه ها من شما را می بینم و می بینم که چقدر این آهنگ را دوست دارید و به من انرژی می دهید و این برای من یک دنیا معنی دارد.  از شما متشکرم و دوستتان دارم. ”

مندز در 1 دسامبر، تنها چند هفته پس از آن که او و کابیو، 24 ساله جدایی شان را اعلام کردند، آهنگ It’ll Be Okay را منتشر کرد.  آنها در بیانیه مشترکی که در 17 نوامبر در رسانه های اجتماعی منتشر کردند، گفتند: “هی بچه ها، ما تصمیم گرفتیم به رابطه عاشقانه مان پایان دهیم اما عشق ما به یکدیگر به عنوان انسان قوی تر از همیشه است.” “ما رابطه را به بهترین شکل شروع کردیم. دوستان صمیمی خواهیم بود و از حمایت شما قدردانی می کنیم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا