سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیراخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

سریال قدیمی دمت اوزدمیر ارزشمندتر شد

پروژه ای که در آن بازیگر معروف دمت اوزدمیر نقش اصلی را بر عهده دارد و رابطه خوبی با ابراهیم چلیکول دارد، در خارج از ترکیه علاقه بیشتری به خودش جلب می کند.

دمت اوزدمیر با بازی موفقش در سریال درام « اسم من فرحه » در فصل گذشته بسیار مورد بحث قرار گرفت. این سریال جدید که در خارج از ترکیه هم تاثیرگذار بود، به یکی از پروژه هایی تبدیل شد که در فصل 2023-2024 به راهش ادامه خواهد داد.

پس از فصلی که اوزدمیر با شخصیت فرح روی پرده آمد، این واقعیت که سریال تلویزیونی قدیمی Doğduğun Ev Kaderindir (خانه من سرنوشت من) در ایتالیا مورد تحسین قرار گرفت  که موقعیت خوشحال کننده ای برای این بازیگر رقم زد.

این موفقیت مهم محسوب می شود که این سریال که پخش آن در ایتالیا آغاز شده از همان قسمت اول به 21 درصد بیننده دست یافت و به یک میلیون و 600 هزار نفر رسید.

دمت اوزدمیر  بازیگر نقش زینپ در سریال منتشر شده با نام Doğduğun Ev Kaderindir برای اولین بار پس از پروژه های کمدی رمانتیک به نقش اول داستان درام تبدیل شد و بسیار موفق بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا