سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جاش دوهامل و آدرا ماری نامزد کردند.

جاش دوهامل 49 ساله با آدرا ماری مدل و میس جهان 2016، که دو ساله با هم در رابطه هستند, نامزد کرد. دوهامل این خبر را در صفحه اینستاگرامش در روز شنبه 8 ژانویه در  تولد 28 سالگی پارتنرش اعلام کرد.

همسر سابق دوهامل، فرگی، مادر پسر 8 ساله او اکسل جک دوهامل، کامنت گذاشت: “مبارکه و  شش ایموجی قلب سبز اضافه کرد.

آدرا، که همچنین میس داکوتای شمالی ایالات متحده آمریکا 2014 بود، و جاش در اکتبر 2019 پس از ماه ها شایعات عاشقانه، هنگامی که از آنها در حال خارج شدن از فرودگاهی در تورنتو عکس گرفته شد، رابطه شان را تایید کردند. یک ماه بعد، او و فرگی طلاقشان را نهایی کردند. این خواننده 46 ساله اوایل همان سال مدارک مربوطه را ثبت کرده بود. فرگی و دوهامل پس از هشت سال زندگی مشترک در سپتامبر 2017 جداییشان را اعلام کردند.

در سال 2018، یک سال قبل از آشنایی با ماری، دوهامل به مدت چند ماه با ایزا گونزالز بازیگر رابطه داشت. پس از جداییشان، در پادکست Armchair Expert داکس شپرد، دوهامل ابراز علاقه کرد که خانواده اش را بزرگتر کند. او گفت: “من دیگه 30 سال ندارم. من 45 سال دارم. من می خواهم در چند سال آینده بچه های بیشتری داشته باشم. پس بیشتر به دنبال یافتن زن جوان برای بچه دار شدن هستم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا