سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سلین دیون تور آمریکای شمالی را به دلیل بیماری لغو کرد.

سلن دیون این ستاره 53 ساله پاپ، به علت بیماری کل تور جهانی اش در آمریکای شمالی را که قرار بود در 9 مارس در دنور، کولو، شروع و در 22 آوریل در واشنگتن دی سی به پایان برسد، لغو کرد.. تیم او در بیانیه‌ای در وب‌سایت  در روز شنبه، 15 ژانویه، گفت: «اسپاسم شدید و مداوم عضلانی» و «بهبودی او از بیماری‌اش بیش از آنچه انتظار داشت طول می‌کشد»

دیون گفت: «من واقعاً امیدوار بودم که تا الان خوب شده باشم، اما فکر می‌کنم باید صبورتر باشم و رژیمی را که پزشکانم تجویز می‌کنند، دنبال کنم.» “سازماندهی و آماده سازی زیادی در برنامه های ما وجود دارد، و بنابراین ما باید امروز تصمیماتی بگیریم که بر برنامه های دو ماه آینده تاثیر می گذارد. من خیلی خوشحال می شوم که به سلامت کامل برگردم.  ما از این بیماری همه گیر عبور می کنیم و بی صبرانه منتظرم تا دوباره روی صحنه برگردم.”

وضعیت این خواننده ماه هاست هواداران را نگران کرده ،  دیون افزود: “در عین حال، من تحت تاثیر این همه صحبتهای انگیزشی که همه در شبکه های اجتماعی برای من می قرستند قرار گرفتم. من عشق و حمایت شما  را احساس می کنم. برای من خیلی با ارزشه.”

تیم دیون در ماه اکتبر بیماری او را فاش کردند و همان موقع اعلام کردند که او اقامتگاه  افتتاحیه ماه نوامبر کنسرت  جدیدش را در لاس وگاس لغو کرده است و دلیل آن “اسپاسم شدید و مداوم عضلانی اوست که مانع از اجرای برنامه می شود.”

تور جهانی این خواننده در ابتدا قرار بود تابستان گذشته از سر گرفته شود اما به دلیل همه گیر شدن  کرونا به بهار امسال موکول شد. دیون همچنان قرار است بازی های اروپایی را در 25 می در بیرمنگام انگلستان آغاز کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا