سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیهخبر های داغ

هانده ارچل و کرم بورسین که با سریال ” تو درم را بزن ” ستاره شدند راهی ایتالیا می شوند.

سریال ( تو درم را بزن )  Sen Çal Kapımı که در تمام دنیا به یک پدیده تبدیل شده مدت هاست در ترکیه به پایان رسیده است. با این حال طنین سریالی که در 85 کشور جهان پخش شده  همچنان ادامه دارد. گفته می شود بازیگران مطرح این سریال، هانده ارچل و کرم بورسین به زودی راهی ایتالیا می شوند، جایی که Sen Çal Kapımı در حال تبدیل شدن به یک رمان است.

سریال تو درم را بزن به دلیل طرفدارانی که در خارج از ترکیه پیدا کرده، با وجود امتیازات منفی در ترکیه، همچنان به پخشش ادامه می‌دهد و توانسته است پس از پایان فصل با بازگشت دوباره به تلویزیون، رتبه‌بندی خوبی جمع‌آوری کند. امروزه تقریباً در سراسر جهان تماشا می شود. به لطف این سریال، بازیگران مطرح آن هانده ارچل و کرم بورسین هم توانستند نام خودشون را به گوش جهانیان برسانند.

سریال Sen Çal Kapımı به ویژه در ایتالیا توجه زیادی را به خودش جلب کرد. در پی این علاقه، یک ناشر ایتالیایی Sen Çal Kapımı را به صورت کتابی منتشر کرد. گفته می شود هانده ارچل و کرم بورسین به زودی برای شرکت در فیلمبرداری برای تبلیغ این کتاب به ایتالیا خواهند رفت.

رابطه عاشقانه ادا و سرکان، دو شخصیت بسیار محبوب سریال تلویزیونی تو درم را بزن یا  Sen Çal Kapımı، به لطف یک انتشارات ایتالیایی به رمان تبدیل شد.  رمان Love Is In The Air از 18 ژانویه در تمام کتابفروشی های ایتالیا در دسترس خواهد بود.

بنابراین، سریال Sen Çal Kapımı مسیر جدیدی را آغاز کرده. طرفداران سریال در ایتالیا با این خبر دیوانه شدند. انتظار می رود این کتاب رکوردهای فروش را بشکند. این سریال و کتاب درهای جدیدی را به روی این دو بازیگر ستاره در ایتالیا باز خواهد کرد.

پس از پایان سریال Sen Çal Kapımı، این دو بازیگر که یکی پس از دیگری پیشنهادهای زیادی برای سریال های جدید دریافت کردند، ترجیح دادند مدتی استراحت کنند. با این حال، در خبری که هفته گذشته منتشر شد، معلوم شد که هانده ارچل با دیزنی پلاس، یکی از بزرگترین پلتفرم‌های پخش دیجیتال جهان، توافق کرده است. بر اساس این توافق، هانده ارچل نقش اول سریالی را که قرار است برای دیزنی پلاس فیلمبرداری شود, بازی خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا