سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

بیانیه ای از ادا اجه ستاره سیب ممنوعه که برای دومین بار به ویروس کرونا مبتلا شد!

بازیگر مشهور ادا اجه دوران پرکاری را در حرفه اش سپری می کند. این بازیگر که پنج فصله در سریال Yasak Elma ایفای نقش می کند، نقش یلدیز را بازی می کند. به لطف این پروژه، این بازیگر که مورد تحسین خیلی ها قرار گرفت و در مهمترین دوره زندگی حرفه ای اش قرار دارد.

به غیر از  سریال سیب ممنوعه یا یاساک الما، این بازیگر که در مسابقه Maske Kimsin Sen که از شبکه فاکس هم پخش شد شرکت کرده ، برای دومین بار  به ویروس کرونا مبتلا شد و طرفدارانش را ناراحت کرد. این بازیگر همچنین برای مخاطبانی که نگران سریال یاساک الما بودند پیام داد.

ادا  با اشتراک گذاری پیامی  در توییتر تایید کرد که به ویروس کرونا مبتلا شده است. این بازیگر نوشت که طرفداران نگران این سریال نباشند و صحنه هایی در قسمت جدید بازی کرده است.

این بازیگر در پیام دیگری اعلام کرد که حالش خوبه و این بار به دلیل 2 بار واکسن زدن به بیماری خفیفی مبتلا شده است. این بازیگر گفت: «وقتی واکسینه نشدم، اولین کووید من خیلی سخت بود. توصیه ها را دنبال کنید، مراقب خودتون باشید، اول سلامتی،

علاوه بر ادا اجه اولین تریلر از قسمت صد و بیست و هشتم سریال سیب ممنوعه با بازی شووال سام، برک اوکتای، بیران داملا یلماز و مورات آیگن نیز منتشر شد. انتظار نمی رود تلویزیون فاکس هیچ تغییری در برنامه پخشش ایجاد کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا