سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

رضایت مخاطبان از سریال پر طرفدار آلپ ارسلان : امپراطوری بزرگ سلجوقی با بازی فاحریه اوجن و باریش اردوچ

نام سریالی که هر هفته طرفداران سریال را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد آلپ ارسلان: امپراتوری بزرگ سلجوقی  است… داستان سریال که فاحریه اوجن و باریش اردوچ در آن بازی می کنند بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

این رضایت را از آنجا می‌توان فهمید که سریال هر هفته رتبه اول را در رتبه‌بندی کسب می‌کند و نرخ‌ها به دو رقمی نزدیک می‌شوند. سریال آلپارسلان که یکی از موفق ترین تولیدات این فصل بود، با بازی فوق العاده فاحریه اوجن و باریش اردوچ جادویی به نظر می رسید.

فاحریه اوجن که بعد از سال 2017 به خاطر به دنیا آمدن پسرش در هیچ پروژه ای حضور نداشت با سریال آلپ ارسلان دوباره به حرفه اش برگشت.

از طرف دیگر  اولین پروژه موفق باریش اردوچ سریال عشق اجاره ای بود و سریال آلپ ارسلان دومین  پروژه پرقدرت او بود.  این یک فرصت عالی برای هر دو بازیگر بود که نقش اصلی سریال آلپارسلان را درست در زمانی که به آن نیاز داشتند، بازی کنند.

آلپ ارسلان: امپراتوری بزرگ سلجوقی سریالی در ژانر تاریخی و داستانی به نویسندگی سردار اوزونالان، کارگردانی سدات اینجی و تهیه کنندگی امره کونوک است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا