سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

دنیز بایسال روتین های زیباییش را به اشتراک گذاشت! بزرگترین حسرت او چیست؟

دنیز بایسال بازیگر نقش زهرا در سریال تشکیلات که از شبکه TRT1 پخش می‌شود، با زیبایی و همچنین بازی‌اش معروف شده است.

این بازیگر معروف مهمان ستون احمد چوبان طراح مو در روزنامه صباح بود و به سوالاتی در مورد مراقبت از مو پاسخ داد. این بازیگر مشهور روتین مراقبت از موهایش را با این جمله توضیح داد؛ هفته ای دوبار موهایم را احیا می کنم. سرم با ویتامین E هم هفته ای یکبار استفاده میکنم.

این بازیگر گفت زمانی که می خواست مدل مویش را تغییر دهد اول از اقوامش پرسید اما در لحظه آخر با آرایشگرش صحبت کرد و تصمیم خودش را گرفت.

او گفت در ابتدای شیوع بیماری کرونا، موهایش را کوتاه کرد، این کار را اشتباه بزرگی دانست و گفت: “دیگر به آن دست نخواهم زد. حدس می‌زنم برای مدت طولانی دیگر موهایم را کوتاه نمی کنم. دلم برای موهای بلندم خیلی تنگ شده چیز مورد علاقه من در مورد موهایم نرمی آن است. چیزی که من دوست ندارم نازکی موها است. صادقانه بگویم، ای کاش موهای پرپشت تری داشتم.”

این بازیگر معروف از توصیه های زیبایی به طرفدارانش غافل نشد. دنیز بایسال به هوادارانش که از نزدیک او را دنبال می کنند پیشنهادهای داد . او گفت :  “به عنوان یک سبک، من به آنها پیشنهاد می کنم چیزهایی بپوشند که با آن احساس خوشحالی کنند. به نظر من زیباترین حالت زمانیه که انسان احساس خوشبختی و اعتماد به نفس کند.”

“از نظر مراقبت پوستی همیشه باید مراقب تمیز بودن پوستشان باشند. این حرف که گران ترین محصول بهترین محصوله درست نیست.  این هم با روش های طبیعی توصیه شده توسط پزشکان و متخصصان امکان پذیر است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا