سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیوناخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

تفسیر هیجان انگیز سیلا ترک اغلو از فصل دوم سریال شربت زغال اخته

مخاطبان منتظر فصل دوم سریال Kızılcık Şerbeti (شربت زغال اخته) هستند که فصل اول آن بسیار موفق و با هیجان فراوان بود. سیلا ترک اوغلو که با شخصیت دوعا جایگاه تاثیرگذاری در داستان دارد هم فصل بسیار موفقی را پشت سر گذاشت.

سیلا ترک اوغلو که پس از درخشش با سریال امانت در شبکه های اجتماعی بسیار تاثیرگذار شد، موفق شد محبوبیت خود را به خارج از مرزهای ترکیه هم برساند. این بازیگر که با سریال شربت زغال اخته قدم بسیار محکمی در حرفه اش برداشت، اخیرا با زندگی خصوصی خود در دستور کار قرار گرفته است.

همه کنجکاو هستند که بدانند داستان  فصل دوم سریال Kızılcık Şerbeti چه خواهد بود. در حالی که طرفداران سریال می خواهند در مورد فصل جدید اطلاعات کسب کنند، سیلا ترک اوغلو نیز در مصاحبه های خود مراقب است تا از اسپویل جلوگیری کند.

سیلا ترک اوغلو اطلاعات زیر را برای فصل دوم سریال ارائه کرد:

«مثل همیشه، یک فصل بسیار هیجان انگیز و زیبا در انتظار مخاطبان ما است. مشخصه که ما هم جزئیات دقیقی را نمی دانیم. بنابراین نمی توانم چیز زیادی بگویم. اما امیدواریم فصل خوبی باشد.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا