سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

توییت حمایتی اشتون کوچر از اوکراین در بحبوحه حمله روسیه به اوکراین

اشتون کوچر پس از حمله روسیه در کنار اوکراین ایستاده است.

ستاره 44 ساله That’s Show Show از کشور مادری همسرش میلا کونیس  حمایت کرد. کوچر روز جمعه در توییترش نوشت: “من در کنار اوکراین ایستاده ام.”

بیانیه این بازیگر پس از آن منتشر شد که روسیه در اوایل این هفته پس از ماه ها هشدار، حمله ای تمام عیار به اوکراین را آغاز کرد.

حمله  ولادیمیر پوتین به اوکراین به طور گسترده توسط جامعه بین المللی محکوم شده است، از جمله با تحریم های اقتصادی و تجمع نیروهای ناتو در منطقه. پوتین اصرار دارد که اوکراین روابط تاریخی با روسیه دارد و او این اقدام را در راستای به اصطلاح “حفظ صلح” انجام داده است.

ونیس، 38 ساله، در چرنیوتسی، اوکراین به دنیا آمد و تا 7 سالگی آنجا بود.  طی مصاحبه ای با لس آنجلس تایمز در سال 2008، این بازیگر فاش کرد که او و خانواده اش درست در زمان سقوط شوروی از کشور فرار کرده و به ایالات متحده مهاجرت کردند.

کونیس توضیح داد: «این کمونیستی بود و والدینم می‌خواستند من و برادرم آینده‌ای داشته باشیم، بنابراین همه چیز را کنار گذاشتند و  با 250 دلار به آمریکا آمدند.

او گفت که “به سرعت و نسبتاً خوب” با زندگی در ایالات متحده سازگار شد. با این حال، او اعتراف کرد که اوایل برایش سخت بود. او گفت: من هر روز گریه می کردم. “مردم را درک نمی کردم, زبانشان را نمیفهمیدم.”

پس از حمله روسیه، بلیک لایولی و رایان رینولدز هم حمایتشان را از اوکراین با کمک به پناهندگانی که از خانه های خودشون فرار کردند، نشان دادند.

این زوج متعهد شدند که کمک مالی کنند و طرفدارانشان را هم تشویق کردند تا به اوکراینی های آواره شده از جنگ کمک کنند.

رینولدز 45 ساله در توییتر نوشت: «در 48 ساعت، تعداد بی‌شماری از اوکراینی‌ها مجبور شدند خانه‌های خودشان را ترک کنند و  به کشورهای همسایه بروند.»

او با لینکی به وب‌سایت اهدای پناهندگان سازمان ملل افزود: “آنها نیاز به محافظت دارند. وقتی که شما کمک مالی می‌کنید، ما آن را تا 1،000،000 دلار تطبیق می‌دهیم، که این حمایت دوبرابر شود.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا