سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخباراخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپامجله سریال و تلویزیون

Netflix اولین تریلر برای فیلم Away را منتشر کرد.

نتفلیکس تریلری را برای Away منتشر کرده است در این درام فضایی  هیلاری سوانک بازی می کند. همانطور که در تریلر می توانید ببینید Away نگاهی به گروه متنوع تر از فضانوردان از آنچه که معمولاً در فیلمهای فضایی می بینیم ،می اندازد ، ضمن اینکه برخی از جنبه های دردناک تر کار را از نظر ذهنی و عاطفی نیز بررسی می کند. 

در حقیقت ، آنچه که Away را واقعا متمایز می کند ، این است که این سریال نه تنها چالش های هیجان انگیز فضانوردان را نشان می دهد بلکه تنش و درام ناشی از آنچه که در خانه اتفاق می افتد را بررسی می کند ، در حالی که این کاشفان شجاع روی چندین سال  ماموریت به مریخ قفل شده اند. 

این فیلم به تهیه کنندگی جیسون کتیمز و کارگردانی اندرو هینداکر  است، سریال Netflix Away یک درام هیجان انگیز و عاطفی در مقیاس حماسی است که  پیشرفتهای باورنکردنی، که انسان ها می توانند به آن دست یابند و فداکاری های شخصی که باید در این راه انجام دهند را تجلیل می کند.

 به عنوان یک فضانورد آمریکایی (Emma Green (Hilary Swank خودش را برای رهبری کردن گروه بین المللی که قصد دارند اولین ماموریتشان به مریخ را انجام دهند، آماده می کند. او باید تصمیمش را برای ترک کردن  همسرش (جاش چارلز) و دختر نوجوانش (تالیثا باتمن) هنگامی که  آنها به او خیلی  احتیاج دارند را بگیرد.  دوری از عزیزانشان در زمین برای او خیلی مشکل هست و  Away نشان می دهد که گاهی اوقات برای رسیدن به ستاره ها باید خانه را ترک کنیم. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا