سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماپیشخوان اروپاسینمای جهان

ویل اسمیت و مایکل بی جردن در دنباله «I Am Legend» بازی خواهند کرد.

به گزارش ET  ویل اسمیت قرار است در مقابل مایکل بی جردن در دنباله I Am Legend بازی کند.

اسمیت در فیلم اصلی I Am Legend سال 2007 بازی کرده بود، و جان مون، رئیس مشترک استودیو وستبروک، تهیه کنندگی و جیمز لاسیتر به عنوان تهیه کننده اجرایی خدمت خواهد کرد. رایان شیمازاکی به نمایندگی از استودیو Westbrook بر این پروژه نظارت خواهد کرد.

جزئیات طرح هنوز مخفی نگه داشته شده طبق گزارش Deadline،  هنوز هیچ صحبتی در مورد اینکه چه کسی آن را کارگردانی خواهد کرد، وجود ندارد، اما برنده اسکار آکیوا گلدزمن – که رمان ریچارد متسون در سال 1954 را برای فیلم پرفروش سال 2007 اقتباس کرد – به پروژه اضافه شده است.

اسمیت که تازه بخاطر نقش برجسته‌اش در King Richard برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جوایز انجمن بازیگران سینما 2022 شده , روز جمعه در اینستاگرام  تصویری از صحنه‌ای در I Am Legend منتشر کرد و این خبر را علام کرد. جردن هم دقیقاً همان عکس را منتشر کرد.

فیلم I Am Legend در سال 2007 به موفقیت چشمگیری دست یافت. فیلم ترسناک اکشن پسا آخرالزمانی که در شهر پر زامبی نیویورک اتفاق می افتد 256 میلیون دلار در باکس آفیس ایالات متحده و 585 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. فیلم های اسمیت و جردن به تنهایی 12.3 میلیارد دلار در سراسر جهان به دست آورده اند.

خبر ساخت این فیلم تنها چند هفته قبل از اینکه اسمیت به اولین جایزه اسکارش در نود و چهارمین دوره جوایز اسکار برسد، منتشر می شود. او نامزد بهترین بازیگر مرد و به عنوان تهیه کننده در بخش بهترین فیلم برای کینگ ریچارد  شده است که در مجموع شش نامزدی اسکار را به دست آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا