سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

رمان جدید دالی پارتون «جنبه تاریک» صنعت موسیقی را برملا می کند.

دالی پارتون این خواننده کانتری, بازیگر و تاجر اخیراً  نگاهی به جنبه های تاریک و منفی صنعت موسیقی انداخته است.

پارتون، ۷۶ ساله درباره رمان جدیدش، به خبرنگار «سی‌بی‌اس یکشنبه صبح»، لی کوان، گفت: “این رمان قسمت تاریک صنعت موسیقی را نشان می‌دهد – افرادی که در آن بوده‌اند، مثل من، شما این را می‌دانید، چون آن را زندگی کرده‌اید.”

این رمان داستان رز  خواننده/ترانه سرای جوان کانتری از نشویل را بازگو می کند که متوجه می شود شهرت و ثروت هر دو آن چیزی نیست که می خواهند باشد. او همچنین یک راز عمیقی دارد که می تواند حرفه اش را نابود کند.

کوان از پارتون درباره کتاب جدیدش که 7 مارس منتشر می شود پرسید : “آیا شما تجربه زیادی که در کتاب آمده است دارید؟”

پارتون پاسخ داد: “اوه، بله.” شما همه اینها را می بینید. همه کسانی که شما را از بین می برند، سعی می کنند آهنگ هاتون را بدزدند، شما را فریب می دهند، هر کاری را انجام می دهند. من همه اینا رو دیدم.”

ستاره کانتری پارتون و نویسنده  پرفروش‌ترین رمانها @JP_Books در نوشتن یک کتاب هیجان‌انگیز جدید با هم همکاری کردند.این کتاب به نام «Run Rose Run» که در نشویل اتفاق می‌افتد، داستان یک خواننده کانتری را روایت می‌کند که متوجه می‌شود صنعت موسیقی می‌تواند به اندازه رازی که او دارد دلخراش باشد. پارتون اشاره کرد که دوست دارد در یک اقتباس سینمایی بازی کند.

او گفت: “امیدوارم وقتی فیلمی از  این کتاب را می‌سازیم بتوانم نقش آن شخصیت را بازی کنم، کاری که امیدوارم زمانی انجام دهم”

پارتون در 7 مارس میزبان پنجاه و هفتمین جوایز سالانه آکادمی موسیقی کانتری به همراه ستارگان همکارش جیمی آلن و گبی بارت خواهد بود. او به همراه کلسی بالرینی روی صحنه می رود تا آهنگی از آلبوم “Run, Rose, Run” را اجرا کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا