سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

ماکسیم چمرکووسکی پس از ترک اوکراین به سلامت وارد لس آنجلس شد.

ماکسیم چمرکووسکی رقاص آمریکایی _ اوکراینی  پس از فرار از اوکراین در اوایل این هفته در بحبوحه جنگ این کشور با روسیه، به ایالات متحده بازگشته  و به خانواده‌اش پیوسته است.

چمرکووسکی در صحبت با خبرنگاران، از جمله Entertainment Tonight، در خارج از فرودگاه بین المللی لس آنجلس، جایی که او با همسرش پتا مورگاتروید دیداری احساسی داشت، از کشورهای همسایه اوکراین، به ویژه لهستان، برای پذیرش پناهندگان و کمک به آنها در فرار از اوکراین  تشکر کرد. او همچنین ابراز داشت که برای جلوگیری از وقوع چنین اتفاقاتی باید یک واکنش بین المللی داده شود.

او گفت: «اگر ما درگیر نشویم، این موضوع به همه جا خواهد رسید. “من فکر می کنم که در سال 2022، پس از این اقدام، ما باید در نحوه انجام کارها به عنوان یک سیاره تجدید نظر کنیم. دیگر هرگز نمی توان یک نفر را پیدا کرد که بتواند چنین کاری را انجام دهد. ما باید در سطح جهانی کنترل و تعادل داشته باشیم، نه فقط یک کشور و در یک زمان.

داور The World of Dance، که برای فصل آینده برنامه رئالیتی شو به کشوری که در آن متولد شده برگشته بود گفت که این درگیری همانیه که انتظار می رفت، اما «دلیل اینکه اوکراین در حال حاضر ایستاده و مقاومت می کند بخاطر مردمش هست این واقعیت که تمام جهان به اوکراین کمک می کند.»

چمرکووسکی هفته گذشته را صرف ساخت مستندی درباره روزهایی که در اوکراین پس از حمله روسیه در 24 فوریه بوده  کرده  و تصمیم اولیه اش را برای ماندن در اوکراین  در یک ویدیوی اینستاگرامی توضیح داده  و در نهایت گفته که چرا تصمیم به فرار به لهستان و بازگشت به کنار خانواده اش در ایالات متحده گرفته است.

او در استوری اینستاگرامی که دوشنبه منتشر شد، گفت: «سعی می‌کنم راه خودم را پیدا کنم. “من می خواهم مسیرم را به سمت مرز شروع کنم. من گزینه هایی دارم فقط کمی عصبیم، اما فکر می کنم خوب خواهد شد. می دانم که خوب می شود.»

او سپس به روز رسانی هایی از وضعیتش از تلاش 31 ساعته اش برای رسیدن به کی یف پایتخت اوکراین و سوار شدن به قطار ، مملو از  130 نفر برای رفتن به مرز لهستان ارائه کرد.

او نوشت: «من در کابینی با [چهار بزرگسال و [هفت] بچه (2 تا 11 سال) هستم که معمولاً فقط حداکثر 3 نفر در آن حضور دارند. «معمولاً تا 30 نفر در این واگن هستند.  پیاده روها مملو از جمعیت است. مردم در همه جا هستند.»

چمرکووسکی به مدت 17 فصل در مسابقات رقص رئالیتی ABC ظاهر شد و فصل 18 را با مریل دیویس، برنده شد و آخرین حضورش با ونسا لاچی در فصل 25  سال2017  بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا