سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

خبر بدی از سریال Sadakatsiz ( بی صداقت ) که باعث ناراحتی طرفداران می شود.

سریال Sadakatsiz  ( بی صداقت ) که از کانال دی پخش می شد هفته گذشته با قسمت پنجاه و یکم به روی آنتن رفت. در بیانیه ای که درباره سریال با بازی جانسو دره، جانر جیندوروک و ملیس سزن به تهیه کنندگی مدیاپیم منتشر شد، اعلام شد که این سریال در این هفته پخش نخواهد شد.

بیانیه ای از مدیاپایم مبنی بر عدم پخش قسمت جدید سریال بی صداقت در  این هفته منتشر شد. این بیانیه به این شرحه: «برای پخش این هفته مجموعه تلویزیونی بی صداقت که هر چهارشنبه عصر با قسمت‌های جدید روی پرده می‌رود، استراحت کوتاهی می‌کنیم. هفته آینده می بینمتون…”

سریال بی صداقت که در فصل اول هیجان انگیز بود، در فصل دوم کمی از هیجانش کم شد. تعدادی از تغییرات ایجاد شده توسط فیلمنامه نویسان برای احیای داستان بی نتیجه ماند. اگرچه مخاطبان  شخصیت ارس را دوست داشتند که با فصل جدید به جمع بازیگران سریال پیوست اما عمر این شخصیت کوتاه بود و او هفته گذشته از آسیه جدا شد و از سریال خداحافظی کرد.

با نزدیک شدن به پایان فصل،این سوال مطرح شد که آیا این برنامه که عصر چهارشنبه روی آنتن می رفت، می تواند فصل سوم را ببیند یا خیر! گفته شده که احتمال تمام کردن سریال با توجه به ضررهای زیاد در رتبه بندی زیاد است.
پس از انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی، واکنش تماشاگران و هواداران به همراه داشت. در کامنت‌ها، بیشتر آمده: «الان تمومش کنید، هر دو هفته یک بار چرا وقفه میندازید؟»

متأسفانه، درام های رقابتی وجود دارند که در همان روز چهارشنبه پخش می شوند و ممکنه بینندگان را مجذوب خودشون کنند. بنابراین این وقفه برای بینندگانی که از قبل این باور را داشتند که داستان روز به روز ضعیفتر می شود, خوب نبوده است.

جانر جیندوروک بازیگر نقش شخصیت ولکان در هفته های گذشته در مورد پایان این سریال گفت: ما وارد آخرین مرحله شده ایم، این فصل را تمام می کنیم. فقط 10 قسمت داریم بیایید ببینیم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا