سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

اگر درست باشد، دستمزدی که دیزنی پلاس به بازیگران ترکی میدهد سرسام آور است!

دیزنی پلاس پلتفرم پخش دیجیتال مستقر در ایالات متحده  در حال آماده شدن برای ورود به بازار ترکیه در ماه اوت است. این پلتفرم از قبل آستین ها را بالا زده تا در مقابل تماشاگران ترکیه ای محکم بایستد. ادعای نرخ دستمزد پرداختی این پلتفرم، به معروفترین بازیگران و کارگردانان ترکیه که با آنها قرارداد بسته همه را شگفت زده کرد.

او با 15 ستاره بسیار مشهور ترکیه از جمله انگین آکیورک، جان یامان، بوراک دنیز، هالیت ارگنچ، هانده ارچل قرارداد امضا کرده است. این پلتفرم میلیون ها دلار برای این منظور هزینه می کند.

باریش کوجا اوغلو، روزنامه نگار، در مورد هزینه هایی که دیزنی پلاس به بازیگران پرداخت کرده ، صحبت کرد. دستمزد نوشته شده توسط  او به قدری بالاست که باعث تعجب همه شده است.

طبق مقاله او  بیشتر هزینه های هر قسمت، که قبلاً در هیچ کجا دیده نشده بود، قبلاً پرداخت شده است. کوجا اوغلو در مورد دستمزد توافقی در مقاله اش چنین نوشته است:

بیایید نگاهی به لیست بیندازیم: قرارداد خاصی با شاهان گوکباکار بسته شد. این بازیگر  در سریال Recep İvedik برای پلتفرم بازی خواهد کرد. گفته می شود که او برای این قرارداد بیش از 10 میلیون دلار یا 140 میلیون لیره  دریافت کرده است. هالیت ارگنچ بالاترین دستمزد را در میان بازیگران دریافت خواهد کرد. گفته می شود که او  برای هر قسمت 500 هزار دلار دریافت می کند.

دستمزد هانده ارچل و دمت اوزدمیر برای هر قسمت 150 هزار دلار خواهد بود.. اسامی مانند ارس بولوت اینملی، کنان ایمیرزالی اوغلو، پینار دنیز، یلماز اردوغان بسیار بیشتر از اینها دریافت خواهند کرد.

فیلمبرداری سریالهای این پلتفرم  با بازیگرانی که با آنها قرارداد بسته بود شروع شده است . فیلمبرداری فصل اول سریال Kaçış ( فرار) با بازی انگین آکیورک به پایان رسید. پس از آن سریال تلویزیونی Dünyayla Benim Aramda ( بین جهان و من) به کارگردانی MF Production و با بازی دمت اوزمیر ساخته شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا