سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

تست کرونا دنیل کریگ مثبت شد و باعث لغو نمایش‌های « Macbeth » شد

تست کرونا دنیل کریگ مثبت شده  و در نتیجه، این تشخیص منجر به لغو حداقل دو نمایش از تولیدات برادوی به نام Macbeth که او در آن بازی می کند، شده است.

اکانت رسمی توییتر سازنده نمایش این خبر را اعلام کرد و گفت که بعد از ظهر امروز پس از مثبت شدن تست کرونای ستاره No Time to Die، دنیل کریگ, اجرای عصر روز شنبه مکبث لغو شده است.

در ادامه بیانیه آمده : “ما بابت مشکلی که باعث ایجاد بلیت شده پوزش می‌خواهیم، اما ایمنی مخاطبان، بازیگران و عوامل نمایش اولویت اصلی ما است. تمام بلیط‌های اجرای لغو شده در محل اصلی خرید پس گرفته خواهد شد.”

برادوی همچنین گفت که تمام بلیت های اجراهای لغو شده مسترد خواهد شد. در این مرحله، مشخص نیست که آیا بیماری کریگ به این معنیه که نمایش‌های بیشتری تحت تأثیر قرار خواهند گرفت یا خیر. همچنین مشخص نیست که این بازیگر 54 ساله علائمی دارد یا نه. نمایش مکبث نشان دهنده بازگشت مورد انتظار ستاره جیمز باند به برادوی است. او آخرین بار در سال 2013 برای احیای خیانت هارولد پینتر روی صحنه رفت.

همچنین در این نمایش روث نگا  هم بازی می کند که اولین بازیش در برادوی است او  اجراهایش را در تئاتر Longacre در 29 مارس آغاز کرد و تولید به طور رسمی در 28 آوریل افتتاح شد و تا 10 ژوئیه ادامه داشت. برنده تونی سم گلد کارگردانی آن را برعهده دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا