سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماپیشخوان اروپاسینمای جهان

جیسون موموآ می‌گوید از همکاری با شارلیز ترون در فیلم سریع و خشن 10 واقعاً هیجان‌زده است

جیسون موموآ در حال آماده شدن برای پشت فرمان بودن برای قسمت بعدی فرنچایز سریع و خشن است. Will Marfuggi از ET در اولین اکران فیلم آمبولانس در لس آنجلس دوشنبه شب با موموآ صحبت کرد و او در مورد نقشش در قسمت دهم این فرنچایز و اینکه از همکاری با چه کسی هیجان زده است صحبت کرد.

موموآ در مورد شخصیت شروری که قرار است در Fast & Furious 10 (سریع و خشن 10 )  بازی کند، گفت: “او شگفت انگیزه. او عصبانیه. او دچار سوءتفاهم شده است.”

و او در حال پیوستن به یک تیم پر ستاره شامل ستارگانی مثل شارلیز ترون، تازه واردانی مانند کاردی بی، و برخی از بازیگران اصلی از جمله وین دیزل است

ستاره فیلم Dune گفت: “من می توانم با آدمهای باحالی کار کنم که هرگز آنها را ندیده ام — ابتدا با شارلیز ترون کار می کنم، که واقعاً در مورد آن هیجان زده هستم.” “او شگفت انگیزه.”

موموآ گفت که مشتاقانه منتظر همکاری با دیزل هم هست و به ET گفت که طرفداران می توانند منتظر صحنه های اکشن زیادی بین این دو باشند.

موموآ به شوخی گفت: «مطمئنم به همین دلیل مرا استخدام کردند. “اما بله، من هیجان زده هستم که با وین کار می کنم. من هیجان زده هستم که با شارلیز کار می کنم.”

موموآ  در اولین اکران آمبولانس ، گفت که برای حمایت از همبازیش در آکوامن، یحیی عبدالمتین دوم، که در کنار جیک جیلنهال در این فیلم بازی می‌کند، حضور داشته است.

او  به ستایش همبازی هایش پرداخت و عبدالمتین را “بسیار با استعداد” خواند.

او گفت: ” عبدالمتین فوق العاده با استعداد و بسیار بسیار باهوشه.”  او خیلی خوبه من به او بسیار افتخار می کنم، او خیلی سرگرم کننده است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا