سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
پیشخوان ترکیه

سریال Üç Kız Kardeş (سه خواهر) پیشرفت سریعی دارد

سریال Üç Kız Kardeş (سه خواهر) که عصر سه شنبه از کانال دی پخش شد، از روزی که شروع به پخش کرد، طوفانی بوده است. این سریال که هر هفته با روند صعودی ثابتش به رتبه اول رتبه بندی صعود کرده است، در حال حاضر در خارج از کشور فروخته شده است.

سریال Üç Kız Kardeş ( سه خواهر )  اقتباسی از اثری به همین نام توسط اجلال آیدین هست که بازیگر نقش اول هم هست، از اولین روزی که روی پرده آمد، رشد سریعی از خودش نشان داده است. سریال سه خواهر که در عرض چند هفته رتبه‌بندیش بالا رفت و در قسمت ششم در خارج از کشور فروخته شد.

کانال دی اینترنشنال اعلام کرد که سریال Üç Kız Kardeş به اسرائیل، مقدونیه و رومانی فروخته شد. این سه کشور اولین کشورهای خارجی خواهند بود که این سریال در آنها نمایش داده می شود. فروش این سریال به سه کشور در مدت زمان کوتاهی موفقیت بزرگی محسوب می شود.

در این سریال اجلال آیدین , رها اوزجان , اوزگو کایا , آلمیلا ادا و ملیسا بربراوغلو بازی کرده اند, این سریال با هر قسمتی که پخش می شود  در شبکه های اجتماعی درباره آن صحبت می شود. انرژی شخصیت های تورکان و سامر با بازی اوزگو کایا و برکر گوون مورد قدردانی ویژه قرار گرفت.

سریال سه خواهر در هفته چهارم رتبه اول ریتینگ را به خودش اختصاص داد و همه را شگفت زده کرد. علاوه بر این، جایگزین سریال Destan (حماسه) شد. این سریال به طور پیوسته به موفقیت خودش ادامه می دهد و رتبه اول را رها نمی کند.

انتظار می رود سریال Üç Kız Kardeş توجه بسیاری ها را به خصوص در کشورهای آمریکای لاتین به خودش جلب کند. سینا کولوغلو، روزنامه نگار در حساب کاربریش در شبکه های اجتماعی نوشت که وقتی سریال تازه شروع شد، فکر می کرد که در آمریکای لاتین و اسپانیا بسیار محبوب خواهد بود. سینا کولو اوغلو در حساب توییترش به اشتراک گذاشت: «هر نوع درام و دسیسه ای وجود دارد. “درام و دسیسه ها با دقت مدیریت می شوند”. من فکر می کنم که بازتابی در کل مخاطبان داشته باشد. من پیش بینی می کنم که در آمریکای لاتین و اسپانیا هم از  تماشای آن لذت ببرند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا