سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه خارجیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان اروپا

لوسین لاویسکونت در فصل 3 «امیلی در پاریس» حضور همیشگی دارد

امیلی در پاریس برای فصل 3 آماده می شود.

دارن استار، خالق سریال، عصر یکشنبه در  PaleyFest اعلام کرد، تولید فصل جدید این کمدی نتفلیکس در تابستان امسال به طور رسمی آغاز می شود.

علاوه بر این، لوسین لاویسکونت که در فصل 2 در نقش Alfie به سریال پیوست، به شخصیت دائمی ارتقا یافته است.

در فصل دوم، الفی و ایملی در کلاس فرانسوی با هم آشنا می شوند و دوستی آنها به یک رابطه عاشقانه تبدیل می شود. در پایان، آینده عاشقانه آلفی و امیلی در هوا باقی می ماند. با تبلیغ لاویسکونت، روی حضور بیشتر این شخصیت در فصل آینده شرط بندی کنید.

در فصل اخیر امیلی (لیلی کالینز) در حال گشت و گذار در زندگی در پاریس بود، اما همچنان با ویژگی های خاص زندگی فرانسوی دست و پنجه نرم می کرد. امیلی پس از گرفتار شدن در یک مثلث عشقی با همسایه‌اش (لوکاس براوو) و اولین دوست واقعی فرانسوی‌اش (کامیل رازات)، مصممه روی کارش تمرکز کند – که روز به روز پیچیده‌تر می‌شود. در کلاس زبان فرانسه، او با یک هموطن (لاویسکونت) آشنا می شود که هم او را خشمگین و هم شیفته خودش می کند.

پس از پایان فصل 2 لیلی کالینز درباره امیلی گفت:

“من واقعاً دوست دارم امیلی بیشتر به فرهنگ فرانسوی جذب شود و من عاشق دیدن تحول و دگرگونی کسی هستم که پاریس را خانه خودش کرده است. آنچه واقعاً ندیده ایم – به جز مادلین، ما آن را درک می کنیم اینه که امیلی در رابطه با افرادی که پشت سر گذاشته است چگونه است و چگونه خارج شدن از کشور برای مدت طولانی تری رابطه او را با خانه اش تغییر می دهد.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا