سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار سینماپیشخوان اروپاسینمای جهان

بن افلک و مت دیمون برای فیلم بیوگرافی مدیر اجرایی نایک با هم همکاری می کنند

دوستان نزدیک و همبازی های « Good Will Hunting’»، بن افلک و مت دیمون بار دیگر با هم متحد می شوند.
پروژه آتی درباره سانی واکارو، مدیر اجرایی نایک، که نقش مهمی در تضمین قرارداد افسانه ای این شرکت با ستاره NBA، مایکل جردن داشت،  خواهد بود.

دیمون نقش واکارو را به تصویر می کشد و افلک در نقش فیل نایت، بنیانگذار نایک، نقش خواهد داشت. داستان درباره تلاش نایک برای قرارداد بستن بازیکن فوق ستاره بسکتبال مایکل جردن با شرکت کفشش در اواسط دهه هشتاد است. این قراردادی بود که در آن زمان غیرممکن به نظر می رسید، اما به لطف فروشنده کفش های کتانی، به مهم ترین رابطه بین یک برند ورزشی و یک ورزشکار تبدیل شد.

این فیلم تلاش بی‌وقفه واکارو، ملاقات با والدین جردن و به‌ویژه مادر قدرتمند و پویا او و همچنین با مربیان، مشاوران و دوستان سابق او را نشان خواهد داد .

افلک کارگردانی، و همراه با دیمون، نویسندگی، نقش آفرینی و تهیه کنندگی این درام را به عهده خواهد داشت.

این دو بازیگر با هم دوستان قدیمی هستند. آنها به خاطر نوشتن فیلمنامه « Good Will Hunting » که توسط گاس ون سنت کارگردانی شده بود برنده جایزه اسکار شدند.

افلک و دیمون سال گذشته دوباره با هم متحد شدند و هر دو در  فیلم «آخرین دوئل» ریدلی اسکات بازی کردند. این دو در کنار آدام درایور، جودی کامر و هریت والتر در این پروژه مشارکت داشتند. این دو نفر در کنار نیکول هولوفسنر فیلمنامه را هم نوشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا