سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

سوفی ترنر باردار سکوتش را درباره فرزند دومش با جو جوناس شکست

سوفی ترنر این بازیگر باردار پس از ماه‌ها سکوت در مورد بارداریش، سرانجام در مورد فرزند دومش از جو جوناس صحبت کرد.

او به عنوان ستاره جلد ژوئن 2022 به Elle UK گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که خانواده مان را بزرگ می کنیم.” “این بهترین نعمته.”

این زوج – که از سال 2016 با هم رابطه دارند و اخیراً سومین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفتند – در حال حاضر یک دختر به نام ویلا جونز دارند که در ژوئیه 2020 از او استقبال کردند.

او ادامه داد: “این چیزیه که زندگی برای من به ارمغان می آورد – تربیت نسل بعدی.”

در ماه مارس،اخباری مبنی بر اینکه ستاره 26 ساله بازی تاج و تخت و خواننده 32 ساله منتظر یک بچه دیگر هستند منتشر شد، اما این زوج ترجیح دادند در مورد این خبر اظهار نظر نکنند.

درعوض، سوفی در چند ماه گذشته با لباس‌هایش درباره بارداریش صحبت کرد.

اگرچه این زوج شبیه خانواده سلطنتی هالیوود به نظر می رسیدند، سوفیا فاش کرد که بسیار مراقبه که زیاد در انظار عمومی ظاهر نشود.

او به Elle UK گفت: “من از زندگی ای که ساخته ایم خیلی محافظت می کنم.” “هر بار که من و جو با هم به فرش قرمز می آییم  مطمئن می‌شویم که کار درستیه و برای حرفه‌مان منطقی است. شما هرگز نمی‌خواهید خود را به عنوان یک زوج مشهور معرفی کنید. این خیلی هم جالب نیست.

او ادامه داد: «من می‌دانم که حضور در این صنعت و اینکه هر روز از شما عکس گرفته شود و نظراتتان را داشته باشید، چه اثری می‌تواند بر سلامت روان شما داشته باشد.

سوفیا امیدواره روزی با خانواده‌اش در زادگاهش انگلستان مستقر شود، اما او اعتراف کرد که ممکنه  بتواند تا جو را قانع کند.

او گفت: “من به آرامی شوهرم را قانع می کنم  “من واقعا زندگی در آمریکا را دوست دارم، اما برای سلامت روانم باید در کنار دوستان و خانواده ام باشم. و همچنین برای دخترم. من دوست دارم که او تحصیلات و زندگی را که من خیلی خوش شانس بودم به دست آورد.” “انگلیس در حالت ایده آل مقصد نهایی خواهد بود.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا