سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

بلاتکلیفی سریال Hayaller ve Hayatlar ( رویاها و واقعیت ها) تمام نشده، اما ملیسا آصلی پاموک پروژه جدیدی دارد!

ملیسا آصلی پاموک را با شخصیت ستنای در سریال Hayaller ve Hayatlar (رویاها و واقعیت ها ) تماشا کردیم که بازی موفقی را در پلتفرم Bein Connect ارائه داد… این بازیگر جوان هم کار موفقی انجام داد و هم طرفدارانش را با زیباییش مسحور کرد. به گفته Yeşim Ceren Bozoğlu، ذهنیت و  ملیسا اصلی پاموک با شخصیت ستنای مطابقت دارد.

ملیسا اصلی پاموک که اعلام کرده بود فصل دوم این سریال فیلمبرداری خواهد شد اما زمانی که فهمید سریال در قسمت بیست و ششم توسط Bein Connect چند روز بعد از این سخنانش به پایان رسیده، متعجب شد.

با این حال هفته گذشته فیلمبرداری قطع شد و قرار بود فصل دوم یک هفته بعد فیلمبرداری شود. اما تصمیم در آخرین لحظه توسط پلتفرم Bein Connect تغییر کرد و اعلام شد که سریال نهایی شده است.

ملیسا اصلی پاموک یکی از پیشنهاداتی را که دریافت کرده بود انتخاب کرد. این بازیگر که تصمیم به کار در تابستان گرفته ، در فیلمی درباره زندگی شاعر و هنرمند افسانه ای مردمی، نشیت ارتاش، ایفای نقش خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا