سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

جورجینا رودریگز دوست دختر کریستیانو رونالدو برای اولین بار از زمان مرگ پسرشان در انظار عمومی ظاهر شد.

جورجینا رودریگز، دوست دختر کریستیانو رونالدو، پس از از دست دادن پسرش در حین زایمان، برای اولین در انظار عمومی ظاهر شد

این مدل 28 ساله در روز چهارشنبه 25 می در اولین نمایش فستیوال فیلم کن برای فیلم الویس عکس گرفت.

رودریگز که دارای دو فرزند از  ستاره 36 ساله فوتبال است، هنگام شرکت در مراسم فرش قرمز در فرانسه، لباسی جذاب و نقره ای به تن کرد.

این حضور یک ماه پس از آن اتفاق افتاد که رودریگز و رونالدو اعلام کردند که یکی از نوزادان دوقلویشان را در حین زایمان از دست داده‌اند.

این ورزشکار پرتغالی در تاریخ 18 آوریل در اینستاگرام در بیانیه‌ای  نوشت: «با عمیق‌ترین تأسف باید اعلام کنیم که نوزاد پسرمان درگذشت. “این بزرگترین دردیه که هر والدینی می تواند احساس کند. فقط تولد دختر ما به ما قدرت می دهد که این لحظه را با امید و شادی زندگی کنیم.»

در ادامه این پیام آمده است: «از پزشکان و پرستاران برای مراقبت و حمایتشان تشکر می‌کنیم. همه ما از این مصیبت غمگین هستیم و در این زمان بسیار سخت با مهربانی خواهان حفظ حریم خصوصی هستیم. پسر ما، تو فرشته ما هستی. ما همیشه عاشقتیم.”

این زوج تصمیم گرفتند نام فرزند دیگرشان یا تاریخ تولد دوقلوها را در آن زمان فاش نکنند. این زوج چند هفته بعد دخترشان را به خانه آوردند که رونالدو با انتشار یک عکس خانوادگی این موضوع را در شبکه های اجتماعی تایید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا