سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

در فصل دوم سریال بابا همه چیز از اول تغییر می کند!

سریال ترکی بابا  رتبه‌بندی کمتر از حد انتظاری را به دست آورد. اگرچه داستان سریال بابا که در آن  هالوک بیلگینر و تولگا ساریتاش  بازی کردند مورد پسند واقع شد، اما نتوانست آن تاثیر چشمگیر مورد انتظار را داشته باشد.

سریال بابا نه تنها امتیازهای بالاتر از حد متوسط را دریافت کرد، بلکه مخاطبان زیادی هم پیدا کرد. این سریال طرفداران زیادی دارد و امتیازات آن بالاتر از حد متوسط است. سریال بابا که از نظر رتبه بندی روند ثابتی داشت، برای فصل دوم تایید شد.

از طرفی جدایی ها قبل از پخش فصل دوم سریال بابا نشان می دهد که دوره جدید بسیار متفاوت و پر از نوآوری  خواهد بود. بریل پوزام، اوکتای چوبوک و مکیت کوپر از جمله نام‌هایی اند که سریال را ترک می‌کنند.

همچنین مشخص شد که زینپ توغچه بیات و اوزگه اوزاجار هر دو سریال را ترک خواهند کرد. به این ترتیب تعداد بازیگرانی که تاکنون از سریال خداحافظی کرده اند به 5 نفر افزایش یافته است.

تعطیلات تابستانی در سریال بابا وجود دارد که به زودی فصل اول آن به پایان می رسد و مقدمات مهمی در این مسیر انجام خواهد شد. این مقدمات جدید در حال انجامه تا سریال هم با داستان و هم با شخصیت های جدید قوی تر شود.

سریال بابا که تا الان 14 قسمتش پخش شده با پانزدهمین قسمت در روز سه شنبه 31 مه تمام می شود و قرار است این سریال سه ماه بعد در سپتامبر دوباره روی پرده برود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا