سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

فیلمبرداری فصل اول سریال Terzi چه زمانی به پایان می رسد؟

طرفدارا  چاتای اولسو  مشتاقانه منتظر پخش  سریال  Terzi (خیاط)  هستند که ماه ها پیش مثل بمب در دستور کار قرار گرفت، این سریال که از اولین روزی که در دستور کار قرار گرفت با بدشانسی های زیادی روبرو شد، چندی پیش فیلمبرداریش آغاز شد. یک خبر خیلی خوب در مورد آخرین وضعیت سریال ترزی که از نتفلیکس پخش می شود،منتشر شده است.

فیلمبرداری سریال Terzi با بازی چاتای اولوسوی و شیفانور گول با سرعت تمام در استانبول ادامه دارد. این سریال که برای سه فصل با نتفلیکس قرارداد بسته به کارگردانی Cem Karcı و تهیه کنندگی OGM Pictures در حال ساخت است.

بالاخره خبرهای خوب از سریال Terzi رسید. بر اساس این خبر، فیلمبرداری فصل اول این سریال رو به پایان است. فیلمبرداری فصل دوم از ماه جولای آغاز خواهد شد. انتظار می رود سریال Terzi در اواخر سال 2022 در نتفلیکس منتشر شود

سریال ترزی ضمانت سه فصل را دریافت کرده و قرارداد را امضا کرد. طبق این قرارداد که برای نتفلیکس بسیار غیرعادیه، ترزی سه فصل را همزمان فیلمبرداری می کند. به عبارت دیگر، این سریال موفق شد یک شرکت پخش بسیار قدرتمند مانند نتفلیکس را از اصول و قواعد خود دور کند. این وضعیت کنجکاوی همه را نسبت به سریال بیشتر کرد.

سرانجام، اوریم آلاسیا بازیگر چیره دست به جمع بازیگران سریال پیوست. هیچ توضیحی در مورد شخصیتی که این بازیگر موفق قراره در Terzi بازی  کند  وجود نداشت.

در این سریال، چاتای اولوسوی نقش خیاط پیامی را بازی خواهد کرد که عاشق اسوت است که آمده  تا لباس عروسی برای او بدوزد.

شیفانور گل نقش اسوت را بازی خواهد کرد. اولگون شیمشک در این سریال نقش شخصیت مصطفی را بازی خواهد کرد.. انگین شنکان نقش پدربزرگ پیامی را بازی خواهد کرد و اجه سوکان به سوزی، دوست پیامی، جان خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا