سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

سریال محکوم فصل آخر را ساخت، اما اسماعیل حاجی اوغلو به سر صحنه فیلمبرداری فیلم دیگری می رود !

اسماعیل حاجی اوغلو در هر سریالی که بازی می‌کند، تاثیر فوق العاده ای می گذارد . او با بازی در سریال محکوم شبکه فاکس تی وی که یکی از جنجالی ترین سریال‌های فصل است، دوباره مورد بحث قرار گرفت! البته این وضعیت بار دیگر نشان می دهد که اسماعیل حاجی اوغلو چقدر موفق است.

این سریال که او در آن با اونور تونا همبازی بود، هفته گذشته به پایان فصل رسید. با این حال اسماعیل حاجی اوغلو ظاهراً قصد ندارد در تابستان زیاد استراحت کند!

. به محض پایان فیلمبرداری سریال محکوم، این بازیگر برای فیلمبرداری فیلم 49 رفت.

این بازیگر فصل موفقی را با سریال محکوم پشت سر گذاشت. حالا او برای یک پروژه بلندپروازانه دیگر جلوی دوربین رفته. . اولین عکس ها از فیلمبرداری فیلم جدید او به نام 49  ساخته شده در هاتای هم رسیده است.

پس از تصرف موصل توسط گروه تروریستی داعش، از  گروگان گیری 49 نفر از افرادی که در سرکنسولگری ترکیه در موصل بودند خبر می دهند. این اتفاق تکان دهنده در تاریخ اخیر حالا سوژه یک فیلم سینمایی شده است. این فیلم که بر اساس یک رویداد واقعی ساخته شده است، با صحنه های پر اکشنش جلب توجه خواهد کرد.

علاوه بر اسماعیل حاجی اوغلو، سعادت ایشیل آکسوی با کرم آلیشیک و دوگوکان پولات هم در این فیلم بازی می کنند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا