سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

سریال Bir Zamanlar Çukurova ( روزی روزگارانی در چوکوروا )که به بیش از 50 کشور فروخته شده است، یک کشور اروپایی را فتح خواهد کرد!

سریال طولانی مدت Bir Zamanlar Çukurova (روزی روزگارانی در چوکوروا) در بسیاری از کشورهای خارج از ترکیه به نمایش درآمده است. این سریال پس از اتمام فصل چهارمش در ترکیه، اکرانش را در یکی از کشورهای اروپایی آغاز خواهد کرد.

سریال روزی روزگارانی در چوکوروا  با یکصد و چهل و یکمین قسمت فصل چهارم که در روز پنجشنبه 16 ژوئن اکران شد به پایان رسید

Bir Zamanlar Çukurova که از سال 2018 با داستان و شخصیتهای فراموش نشدنی خود توانسته فس مخاطب را حبس کند، در فصل پنجمش همچنان با تماشاگران دیدار خواهد کرد.

این سریال با بازی هلال آلتینبیلک، وحیده پرچین، مورات اونالمیش، اوغور گونش، کرم آلیشیک، ابراهیم چلیک کول و فورکان پالالی در بسیاری از کشورهای خارج از ترکیه پخش شده است. این سریال موفق حالا در مقابل تماشاگران ایتالیایی ظاهر خواهد شد. سریال روزی روزگارانی در چوکوروا به زودی از کانال Mediaset ایتالیا پخش خواهد شد.

این سریال که در مجموع به بیش از 50 کشور دنیا فروخته شده در راس سریال هایی قرار دارد که با افتخار نماینده ترکیه است. سریال روزی روزگارانی در چوکوروا که از روز اولی که از ATV پخش شد از اوج پایین نیامده، از فصل اول جوایز زیادی را به دست آورده است.

سریال روزی روزگارانی در چوکوروا  به عنوان بهترین سریال تلویزیونی خارجی در جوایز پرودو 2020 معرفی شد که امی آمریکای لاتین نام دارد. وحیده پرچین برنده جایزه بزرگ بهترین بازیگر زن خارجی شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا