سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

صحبت های دنیز چاکیر اشاره به یک سریال قوی زنانه دارد!

دنیز چاکیر بازیگر معروف اخیرا با سریال Aslında Özgürsün ( تو در واقع آزاد هستی) در دستور کار قرار گرفته است. این بازیگر با این پروژه که بر تأثیر دو زن بر یکدیگر و بن بست های زندگی آنها متمرکزه، بازگشتی بسیار ویژه داشت.

در واقع سریال Aslında Özgürsün در پلتفرم Gain با مخاطبان ملاقات می کند، اما هنوز افراد زیادی هستند که آن را نمی بینند یا از آن اطلاعی ندارند. مخاطبان زیادی خواهان داستان های زنانه بیشتری در سریال هستند و دنیز چاکیر سریال تلویزیونی Aslında Özgürsün را به این مخاطبان معرفی می کند.

این سریال که بازتاب داستان زندگی دو زن به نام‌های بلگین و برنا است، از کتابی به همین نام توسط دویگو آسنا اقتباس شده است.

در این سریال که نام های مهمی مثل باده ایشیل , علی جان یوجسوی , برک جانکات, بوراک یامان تورک و سایگین سویسال در آن حضور داشتند، پروژه مهمی برای دنیز چاکیر هم بود.

این بازیگر معروف به این نکته توجه می کند که در سریال Aslında Özgürsün برای خانم ها چیزهای زیادی وجود دارد و با این جمله مخاطب را به این برنامه دعوت می کند:

این سریال در واقع دگرگونی ها، تغییرات و بهبودی دو دوست دوران کودکی در این ماجراجویی است…. اینکه چگونه یکی برای او همیشه مادر به نظر می رسد، چگونه دیگری بدون اینکه او را لمس کند، او را تحت تاثیر قرار می دهد و اتفاقاتی که در اطراف او رخ می دهد. زندگی هایی هستند که قابل مشاهده هستند اما برخی ها نمی خواهند ببینند. مانند زنانی که مورد خشونت قرار می گیرند، دگرباشان جنسی که مورد خشونت قرار می گیرند و نمی توانند شغلی پیدا کنند. داستان زندگی دو زن، که برخی ترجیح می دهند نبینند .»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا