سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

سریال Çarpışma ( تصادف ) که با بازیگران فراموش نشدنی اش به یادگار مانده ، در کشوری جدید پخش می شود!

سریال Çarpışma (تصادف) که توسط Ay Yapım در سال 2018 فیلمبرداری شد، با بازیگران مطرحش در زمره سریال های فراموش نشدنی قرار دارد. سریال Çarpışma که با وجود بازیگران خیره کننده اش در ترکیه دوام چندانی نداشت، به زودی در کشوری جدید اکران می شود.

طرفداران کیوانچ تاتلیتوغ و الچین سانگو زمانی که چهار سال پیش سریال Çarpışma  پخش شد بسیار هیجان زده بودند در این سریال سه نام مهم دیگر مانند اونور سایلاک، ملیسا آسلی پاموک و آلپرن دویماز هم بازی کرده اند. این سریال اکشن، درام و پلیسی با بیست و چهارمین قسمتش در تاریخ 30 می 2019  از تلویزیون خداحافظی کرد.

سریال Çarpışma با وجود بازیگران مشهور زیاد دوام نیاورد. با این حال، هرگز از حافظه ها پاک نشد. این سریال همچنین آخرین سریالی بود که کیوانچ تاتلیتوغ با آن در شبکه ملی ظاهر شد.

این سریال فراموش نشدنی هم اکنون در یکی از کشورهای آمریکای جنوبی آماده پخش می شود. مردم آرژانتین، یکی از بزرگترین کشورهای این قاره، به زودی  مشغول تماشای سریال Çarpışma  خواهند شد. انتظار می رود آمریکایی های لاتین که به خاطر علاقه به سریال های ترکی شهرت دارند، علاقه زیادی به Çarpışma نشان دهند.

موضوع سریال Çarpışma به کارگردانی Uluç Bayraktar یکی از نام‌های موفق ترکیه به شرح زیر بود:

قدیر عادلی همسر و دخترش را در یک اقدام تروریستی از دست داد. او به خاطر اتفاقی که افتاده احساس گناه زیادی می کند و درد زیادی دارد. او تصمیم می گیرد خودکشی کند. قدیر که می خواهد با یک تصادف رانندگی به زندگیش پایان دهد، ناخواسته با این تصادف مسیر زندگی خود را تغییر می دهد.

در تصادفی که قدیر قصد جان باختن را دارد، چهار خودرو درگیر می شوند. چهار ماشین، چهار جان، چهار نفر.قدیر، زینب، کرم و جِمره. پس از این حادثه، سرنوشت دیگر آنها را از یکدیگر جدا نخواهد کرد. همانطور که قدیر گفت: این ما نبودیم که با هم برخورد کردیم، این سرنوشت ما بود!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا