سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

طرفداران سریال عزیز انتظارات زیادی دارند!

فصل اول سریال عزیز نه خوب بود و نه بد… در ابتدای فصل، این سریال امتیازات بسیار خوبی دریافت کرد و یکی از جذاب ترین سریالهای عصر جمعه بود.
با این حال، در اواخر فصل، هم ضعیف شدن داستان و هم این واقعیت که گزینه‌های متفاوت زیادی در عصر جمعه وجود داشت، عاملی برای از دست دادن مخاطبان سریال عزیز بود. از طرف دیگر طرفداران مورات ییلدیریم مانند سریال Ramo فصل قبل به حمایت  از این بازیگر ادامه دادند.

مورات یلدیریم که در تابستان به جای استراحت به صحنه فیلمبرداری رفت و در فیلم Yer Eksi İki بازی کرد نیز به فصل جدید این سریال که اواخر آگوست با هم می آید، امیدوار است.

مورات یلدریم گفت که آنها نمی دانند که آیا پخش سریال عزیز تا ماه مه ادامه خواهد داشت یا خیر و شو تی وی آخرین  لحظه تصمیم برای ادامه سریال  گرفت . این وضعیت هم نشان می دهد که کار سریال عزیز حتی اگر واقعاً فرصت فصل دوم را پیدا کرده باشد چقدر سخت است.

همچنین این سوال پیش می آید که داستان در فصل جدید سریال عزیز چگونه پیش خواهد رفت و چه تغییراتی در شخصیت مورات یلدیریم رخ خواهد داد. مخاطبانی هستند که  از مورات یلدیریم انتظار صحنه های قوی تری دارند.

پس از جدایی داملا سونمز از سریال، نام‌های معروفی که در داستان قرار می‌گیرند و تغییراتی که در فصل جدید ایجاد می‌شود، کنجکاوی مخاطب را بیشتر می ک ند.

با ورود Nezaket Coşkun کارگردان جدید سریال عزیز به نظر می رسد نوآوری های مهمی در فصل دوم رخ دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا