سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

بعد از سریال Hercai (هرجایی) و Kaderimin Oyunu ( بازی سرنوشتم)، تصمیم جدید آکین آکینوزو در سریال ما را خوشحال کرد!

آکین آکینوزو با بازی های موفقش در پروژه هایی که در سال های اخیر در آن حضور داشته، همواره در کانون توجه بوده است. می توان گفت شانس به این بازیگر کمک کرد که نه تنها در ترکیه بلکه در خارج از ترکیه هم طرفداران زیادی پیدا کرد.

آکین آکینوزو کارش را با مجموعه تلویزیونی Muhteşem Yüzyıl Kösem  در سال 2013 آغاز کرد و سپس در سریال تلویزیونی Arkadaşlar İyidir (دوستان خوب هستند) و  Payitaht Abdülhamid بازی کرد. او بعدها در سریال هرجایی بازی کرد .

آکین آکینوزو که در 7 سال گذشته از پروژه ای به پروژه دیگر می رود و  از اکران فاصله نمی گیرد، قصد استراحت ندارد. این بازیگر که در این فصل به با سریال Kaderimin Oyunu ( بازی سرنوشتم) روی پرده رفته است، پس از مدت کوتاهی از اکران و پس از ماجراجویی 3 فصلی در سریال Hercai، آرزو می کند که برای دوره جدید دوباره روی صحنه باشد

آکین آکینوزو اعلام کرد که در حال مذاکره برای سریال جدید فصل جدید است. این یک اتفاق خوشایند برای طرفداران بود.
این بازیگر گفت: «ما  در حال مذاکره هستیم. هیچ چیز قطعی نیست.» و اعلام کرد که دوباره سر صحنه خواهد رفت. این بازیگر که اطلاعاتی در مورد مصاحبه هایش ارائه نکرد، اظهار داشت که ترجیحی برای فیلم یا سریال تلویزیونی ندارد.

آکین آکینوزو گفت: “من به چیز خاصی فکر نمی کنم. من آن را محدود نمی‌کنم، پروژه‌هایی در راهه، برخی هیجان‌انگیز هستند.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا