سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

هشدار از سوی ما؛ نگذارید سرنوشت سریال Adım Farah شبیه سریال Son Yaz شود!

فصل اول سریال « Adım Farah» (نام من فرح است) که عصر چهارشنبه از شبکه فاکس پخش می‌شود، به‌عنوان سناریو بسیار هیجان‌انگیز است و در جایگاهی قرار دارد که مخاطب را به خودش جذب می‌کند. دمت اوزدمیر  و انگین آکیورک  در نقش های اصلی سریال با هم هارمونی بسیار خوبی داشتند.

یکی از مهم ترین اتفاقاتی که باعث بی اعتمادی طرفداران این سریال  فاکس تی وی شد، لغو پخش سریال محبوب تلویزیونی مانند Son Yaz ( آخرین تابستان ) در ابتدای فصل دوم بود. سریال Son Yaz در فصل اول خودش روند خوبی با امتیازهای بالاتر از میانگین داشت. در حال حاضر برای سریال «اسم من فرح هست » هم همینطور است.

فیلمنامه نویسان سریال «اسم من فرح هست » هم فیلمنامه نویسان سریال آخرین تابستان  بودند. قبل از فصل دوم، تیم فیلمنامه تغییرات بسیار مهمی در داستان ایجاد کرد و نام های معروف جدیدی به سریال پیوستند. با این حال جدا شدن فوندا ییگیت  از  سریال آخرین تابستان روی مخاطب تاثیر منفی گذاشت، فصل دوم آن طور که انتظار می رفت شروع نشد و  فاکس تی وی از این سریال حمایت نکرد و تصمیم نهایی را گرفت.

اصلاً تعجب آور نیست که وضعیت مشابهی برای سریال «اسم من فرح است» اتفاق بیفتد. چون رتبه های این سریال هم  نزدیک به میانگین است یعنی شبیه وضعیت آخرین تابستان. این سریال با اپیزود هشتم خود امتیاز متوسطی را در تمامی افراد و گروه های AB دریافت کرد.

فیلمنامه نویسان هر دو سریال یکسان هستند و سیال بودن داستان ها و هیجانی که از خود بروز می دهند شبیه یکدیگر است.

احتمال پخش فصل دوم سریال «اسم من فرح است» هم بسیار زیاد است، اما معلوم نیست در صورت نرسیدن رتبه  مناسب در فصل جدید،  فاکس تی وی چقدر صبر و حوصله  برای پخش این سریال نشان خواهد داد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا