سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

هشتمین فرزند نیک کانن از مدل بری تیسی به دنیا آمد

بری تیسی مدل و ستاره Wild ‘N Out، در 28 ژوئن صاحب یک نوزاد پسر شدند که هشتمین فرزند نیک کانن بود.

بری در ۲۵ ژوئیه در اینستاگرام نوشت: “من این کار را انجام دادم. یک زایمان کاملاً طبیعی و بدون دارو در خانه.” من  از تیمم برای زایمان ایمن پسرم تشکر می کنم. ” او افزود که این تجربه “من را برای همیشه تغییر داده… نمی توانم باور کنم که او اینجاست.

در ماه ژانویه، پس از انتشار عکس‌هایی از بری در جشن شاور بی بی در مالیبو، کالیفرنیا، نیک تایید کرد که منتظر فرزند دیگری است. در حالی که کانن اعتراف کرد که از بارداری اطلاع داشته  اما مطمئن نبود که چه زمانی این خبر را به اشتراک بگذارد چون عزادار از دست دادن پسرش ذن بود.

ذن هفتمین فرزند نیک از مدل آلیسا در ماه ژوئیه به دنیا آمد. پنج ماه بعد، ستاره Drumline تایید کرد که فرزندش پس از نبرد با سرطان مغز،از دنیا رفته است.

نیک پدر دوقلوهای 11 ساله مراکشی و مونرو از همسر سابقش ماریا کری  است. او همچنین پدر  “ساگون” 5 ساله و کویین  19 ماهه با بریتانی بل  و دوقلوهای 13 ماهه Zion Mixolydian و Zillion Heir  از ابی د لا روزا است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا