سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر خارجیپیشخوان اروپا

دمی لواتو دلیل استفاده مجدد از ضمایر She/Her ( مونث) را به اشتراک می گذا

دمی لواتو به تازگی درباره تغییر ضمیر اخیرش صادقانه صحبت کرد.

خواننده “Substance” – که در می 2021 به اشتراک گذاشت که از ضمایر آنها استفاده خواهد کرد – در مصاحبه جدیدی فاش کرد که اخیراً تصمیم گرفته است دوباره از she استفاده کند. دمی در پادکست Spout قبل از توضیح بیشتر درباره اینکه چه چیزی منجر به تغییر  شد، گفت: “من در واقع دوباره ضمایر she/her را انتخاب کردم.” من آدمی با جنسیت سیال هستم که به خصوص سال گذشته احساس می کردم، انرژی‌ام در انرژی مردانه و زنانه‌ام متعادل شده است.»

او ادامه داد: “وقتی با انتخاب وارد شدن به سرویس بهداشتی روبرو شدم و روی آن نوشته شده بود “زنانه” و “مردانه”، احساس می کردم که هیچ گزینه ای مناسب من نیست. زیرا لزوماً احساس نمی کردم که یک زن هستم. من احساس  مرد بودن هم نمی‌کردم، فقط احساس می‌کردم که یک انسان هستم.»

اکنون که او “احساس زنانگی بیشتری دارد”، دمی تصمیم گرفته ضمایرش را دوباره وارد زندگی خود کند.

دمی اعتراف کرد که بحث در مورد ضمایر مستلزم یک  یادگیری است، و خاطرنشان کرد که همه اینها به احترام به انتخاب های افراد خلاصه می شود. او گفت: «آنچه مهمه این است که هیچ کس کامل نیست. “هرکسی در یک مقطعی ضمایر را به هم می زند و به خصوص وقتی کسی در حال یادگیریه، فقط قضیه احترام است.” شایان ذکر است که دمی هنوز  در بیو اینستاگرامش در حال حاضر از ضمایر they/them/she/her استفاده میکند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا