سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

اونور تونا و آسلیهان گونر در فیلم جدید Hiç با هم بازی می کنند

دو نام موفق و پرطرفدار اونور تونا و اسلیهان گونر، در فیلمی به نام Hiç (هیچ) بازی خواهند کرد ! آسلیهان گونر که با سریال Kuzey Yıldızı (ستاره شمالی) به سرعت در حرفه اش پیشرفت کرد،برای مدت طولانی از صحنه فیلمبرداری دور بود. اونور تونا هم با سریال محکوم روی اکران بود

گونر و تونا حالا در یک فیلم غافلگیرکننده با هم بازی می کنند. به تازگی آسلیهان گونر در شبکه های اجتماعی با اشتراک گذاری خبری مبنی بر اینکه سخت روی فیلمنامه فیلم Hiç کار می کند توجه ها را به خودش جلب کرده است. پارتنر او مشخص نبود و معلوم شد که در نهایت با اونور تونا جلوی دوربین ظاهر می شوند.

با اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مشخص شد که اونور تونا که زندگی خصوصیش را  علنی نمی کند، چندی پیش با همکارش یاسمین یازیجی رابطه عاشقانه برقرار کرد. در حالی که این بازیگر با عشق جدیدش در دستور کار مجله قرار می گیرد، بازی او در فیلم Hiç هیجان  به همراه دارد.

این بازیگر که به تازگی از تعطیلات برگشته گفت که برای فصل دوم سریال محکوم از تعطیلات آمده و قرار است جلسه بگذارند.
اتفاقا اونور تونا هم درباره فیلم جدیدش صحبت کرد و گفت: فیلم جدیدی در شرف شروع است. فصل دوم محکم پس از پایان فیلمبرداری آن آغاز می شود. ما در حال آماده سازی برای آنها هستیم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا