سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

سریال Camdaki Kız (دختر پشت پنجره ) با سورپرایزهای بزرگ به فصل جدید می آید!

سریال کانال دی با نام Camdaki Kız (دختری پشت پنجره) محصول شرکت OGM Pictures با قسمت 47 به پایان رسید. گفته می شود که Camdaki Kız که برای فصل جدید آماده می شود، قسمت هایی دارد که مثل بمب میترکد.

این خبر مبنی بر اینکه سورپرایزهای بزرگی در انتظار مخاطبان Camdaki Kız در فصل جدید است، از سلما ارگچ، بازیگر این سریال منتشر شد. این بازیگر که در سریال Camdaki Kız شخصیت سلن را با موفقیت به تصویر کشیده بود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

سلما ارگچ گفت که تعطیلاتش به پایان رسیده و به زودی برای فصل جدید سریال Camdaki Kız روی صحنه خواهند رفت و در فصل جدید سورپرایزهای بزرگی در انتظار مخاطبان است.

فصل پایانی Camdaki Kız که از رمانی به همین نام اثر گلسرن بودای اوغلو اقتباس شده است، داستانی واقعی از زندگی را روایت می کند و با هر قسمتی که روی پرده می آمد در صدر رتبه بندی قرار می گرفت.

در این سریال که با اپیزودی باشکوه از فصل خداحافظی کرد، نالان که از باردار بودن کانا مطلع شد، او را برای مقابله با سادات به عمارت آورد اما باز هم نتوانست حقیقت را بفهمد. پایان فصل Camdaki Kız با اتفاقی بین  نالان و هایری مشخص شد.

در فصل جدید Camdaki Kız، انتظار می رود نالان با بازی بورجو بیریجیک زندگی  باشکوهش را پشت سر می گذارد و با راننده خود، هایری زندگی می کند.

ضمنا Camdaki kız که با فصل اول ریتینگ خوبی داشت ، در نیمه دوم فصل دوم کاهش چشمگیری رو تجربه کرد. با طولانی شدن داستان سریال، حوصله مخاطب سر رفت. در فصل سوم سریال، فیلمنامه نویسان منتظر کار بزرگی هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا