سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

دمت اوزدمیر که 15.5 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد با اعترافات خود در شبکه های اجتماعی همه را شگفت زده کرد!

دمت اوزدمیر بازیگر تازه ازدواج کرده با زندگی خصوصی و پروژه هایش از سر تیتر خبرها کنار نمی رود . بازیگر مشهوری که قبل از عروسی اش برای شماره  سپتامبر مجله L’Officiel ژست های خیره کننده ای گرفته بود، این بار با اظهاراتش در این مجله به میدان آمد.

دمت اوزدمیر در مصاحبه اش با بیان اینکه در کوچه و  خیابان بزرگ شده  اظهار داشت که دوران کودکیش را آزادانه با بالا رفتن از درختان و بازی با عروسک‌های باربی سپری کرده  و افزود: وقتی در کوچه و  خیابان بزرگ می شوید مهارت‌های شما افزایش می‌یابد. ، طبیعت و زندگی در کودکی شما. من دختری تخیلی بودم من همه چیز را رویایی می دیدم.»

این بازیگر با تعریف سرنوشت به عنوان یک نقشه راه، گفت: «این در دستان شماست که توقف خواهید کرد و به کدام سمت خواهید رفت. تو قطب نما هستی.» او می گوید که سرنوشتش را خودش رقم زده است.

دمت اوزدمیر که 15.5 میلیون فالوور در شبکه های اجتماعی دارد هم با اعترافش مبنی بر اینکه “ابتدا از رسانه های اجتماعی عصبانی بودم” همه را شگفت زده کرد.

با این حال، در پایان، دمت اوزدمیر که کار با رسانه های اجتماعی را آموخته  گفت. «نمی‌توانم بگویم که به نظرات در رسانه‌های اجتماعی اهمیتی نمی‌دهم. مواقعی هست که احساس ناراحتی می کنم. واقعاً متاسفم که مردم می توانند اینجوری  بدخواهی کنند، حتی اگر بدانند ما چه خواهیم دید و چه خواهیم خواند.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا