سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

شبکه های اجتماعی درباره سریال محکوم صحبت می کنند و رتبه ها پیام دیگری می دهند!

اکثر نظرات درباره فصل دوم سریال محکوم  در شبکه های اجتماعی مثبت است. به عبارت دیگر به نظر می رسد تغییر داستان سریال مخاطب را راضی کرده است. بازگشت سریال محکوم با قسمت جدیدش مخاطبان را هیجان زده کرد اما رتبه بندی ها چندان چشمگیر نبودند‌.

تماشاگران بسیار زیادی هستند که از اجرای دوتایی اسماعیل هاجی اوغلو و اونور تونا که شخصیت‌های باریش و فیرات را به تصویر می‌کشند بسیار تحت تأثیر قرار می‌گیرند. قسمت های پایانی فصل اول سریال محکوم در فضایی اتفاق افتاد که داستان رو به افول بود و مخاطبان انتقادات خود را تشدید کردند. در واقع فصل دوم سریال به دلیل افت رتبه بندی تقریبا با مشکل مواجه شد.

با این حال شروع فصل دوم سریال محکوم انتظارات مخاطب را  برآورده کرد. به همین دلیل کامنت های تحسین آمیز زیادی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.

با این حال، رتبه‌بندی‌ها خوب نبودند و رتبه‌های زیر متوسط ​​سریال در همه دسته‌ها همه را شگفت‌زده کرد. محکوم که در همه افراد در رتبه ششم، پنجم در گروه AB و هفتم در ABC1 قرار گرفت، از رقبای خود عقب ماند.

به همین دلیل قسمت جدید بیست و ششم که پنجشنبه ۲۲ سپتامبر پخش می شود از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر رتبه ها بالا نرود، مشخص می شود که سریال محکوم با مشکل بزرگی مواجه است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا