سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

بوراک اوزچویت عالی است، سریال Kuruluş Osman رکوردهای جدیدی را خواهد شکست!

سریال Kuruluş Osman (تاسیس عثمان) که همیشه به در اوج بودن عادت داشته، در فصل چهارم چیزی از این ادعا کم نکرده است. تماشاگرانی که از تاثیرگذاری بوراک اوزچویت با شخصیت عثمان بی در 3 فصل روی پرده آشنا هستند، مطمئن هستند که این بازیگر مشهور در دوره جدید دوباره اثری از خود بر تلویزیون خواهد گذاشت.

سریال Kuruluş Osman با داستان جدید و بازیگران مطرحش ، چهارشنبه 5 اکتبر بازگشتی باشکوه به شبکه ATV خواهد داشت. در مورد سریالی صحبت می کنیم که از روزی که شروع به پخش کرده، رتبه اول را داشته و یکی از پربیننده ترین سریال های تلویزیونی هر فصل بوده است.

از زمانی که اطلاعات مربوط به فصل جدید منتشر شد، میلیون ها نظر در شبکه های اجتماعی منتشر شد و این سریال مورد حمایت طرفداران قرار گرفت.

سریال Kuruluş Osman که تریلر فصل جدیدش توجه زیادی را به خود جلب کرد و رکوردها را شکست، در فصل چهارم بازگشتی بسیار جاه طلبانه خواهد داشت. همچنین در پوستر این سریال نام های جدیدی به این تیم در فصل جدید پیوستند.

در پوستر همراه با بوراک اوزچیویت، بازیگران موفق هاکان یلماز، نیهات آلتینکایا و ایپک کاراپینار هم حضور داشتند که در فصل جدید به گروه بازیگران پیوستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا