سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

آیلایدا چویک بعد از سریالهای تو درم را بزن و روزی روزگاری در چوکوروا این بار در سریال Tuzak بازی خواهد کرد!

آیلایدا چویک نامیه که در سال‌های اخیر بارها در سریال‌های تلویزیونی دیده‌ایم و به طور کلی نقش زنان قوی را بازی می‌کند. این بازیگر که با بازی های موفقش مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار می دهد، حالا در سریال توزک (تله) با مخاطبان خود دیدار خواهد کرد.

ایلایدا چویک در میان نام‌هایی که به‌عنوان نقش‌های اصلی سریال توزاک فهرست شده‌اند نیست. آکین آکینوزو، بنسو سورال، طلعت بولوت و ریزا کوجا اوغلو به عنوان بازیگران اصلی این سریال معرفی شدند.

با این حال، مخاطبان از سریال قدیمی او به خوبی می دانند که ایلایدا چویک به قدری موفق عمل خواهد کرد که می تواند حتی نقش مکمل را به خوبی بازی کند.

طرفداران ایلایدا چویک که بی صبرانه منتظر شخصیت لونا در سریال جدید «توزاک» هستند، اظهار داشتند: «مطمئنم مثل همیشه شاهد شخصیتی پر از شگفتی و خلاقیت خواهیم بود.» طرفداران با گفتن اینکه در مورد داستان لونا کنجکاو هستند، مشتاقانه منتظر چهارشنبه، 19 اکتبر، زمانی که سریال شروع می شود، هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا