سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیهسینمای ترکی

اولین تریلر سریال Çöp Adam که انگین آلتان دوزیاتان و الچین سانگو را در کنار هم قرار می دهد منتشر شد!

سریال جدید  Çöp Adam با داستان جذاب خود به زودی شروع می شود. بازیگران سریال متشکل از نام های بسیار قابل توجهی هستند و داستان حاوی جزئیاتیه که قبلاً روی پرده ندیده بودیم.

اقتباس از یک داستان واقعی نیز باعث افزایش علاقه به سریال Çöp Adam می شود. این سریال که نام های مهمی چون انگین آلتان دوزیاتان، الچین سانگو، صدف آوجی، فوسون دمیرل، صالح کالیون و الچین آفاجان در آن نقش آفرینی می کنند، در واقع بازیگران زیادی دارد.

در داستان سریال، مردی ثروتمند، مدیر زن یک بانک را در زیرزمین حبس می کند. مجموعه ای از درگیری ها و احساسات متفاوت بین مردی آشفته و زن اسیر شده اش در انتظار تماشاگران است.

از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به علی یوغورت‌جوغلو، هولیا شن، کانکت آیدوس، بوشرا چام، شیدا ترزیاوغلو، گلیزار نیسا اورای، ایلول اوگان، سینان آلبایراک اشاره کرد.

Yağız Alp Akaydın کارگردانی سریال تلویزیونی “Çop Adam” را برعهده دارد.

سریال Çöp Adam که با اولین تبلیغش توجه زیادی را به خود جلب کرد، به زودی خود را برای دیدار با مخاطبانش در استار تی وی آماده می کند.

.تریلر را از اینجا تماشا کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا