سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
توریسم و گردشگری

فعالیت هایی مقرون به صرفه برای طبیعت دوستان

برای لحظه ای چشم هایتان را ببندید و طبیعت را تصور کنید. شاید شما یک مسیر باریک پر پیچ و خم در میان جنگل های انبوه و یا استنشاق بوی گل های وحشی را هنگامی که از کوه بالا میروید، تصور کردید. یا شاید تصور وزش باد ملایم اقیانوس در حالی که شن های ساحل، پاهایتان را نوازش میکند؛ و یا حتی تصور کردن یک آبشار خروشان و عبور از میان آن را لذت بخش است.
اگر با این تصورات، احساسی خوشایند به شما دست داد و اگر از توجه و رسیدگی به حیات وحش و محیط زیست لذت میبرید، می توان گفت شما یک دوستدار طبیعت هستید!
طبیعت به ما می آموزد که چگونه خود را با شرایط وفق دهیم، به ما یادآوری میکند که زمین همواره در حال تغییر است و به ما نشان میدهد که زیبایی در سادگی است.
فعالیت های متفاوتی برای لذت بردن از طبیعت وجود دارد.

“پیاده روی”
یکی از آسان ترین و در دسترس ترین راه ها برای نفوذ در طبیعت، پیاده روی است. اگرچه این فعالیت به تجهیزات خاصی نیاز ندارد، اما بسیار تاثیرگذار می باشد. تنها چیزهایی که لازم دارید، کفش مناسب، نقشه، بطری آب و عطشِ ماجراجویی است!

images(9)
“چادر زدن در خارج از شهر”
اردوی خارج از شهر، یکی از مناسب ترین فعالیت ها، برای آخرهفته هاست. وسایل مورد نیاز شما یک چادر مسافرتی، کیسه خواب، غذا و آب است؛ شما با همین لوازم ساده زندگی با سبک جدیدی را خواهید آموخت.

“دوچرخه سواری”
اگر پیاده روی های طولانی مدت را دوست ندارید، دوچرخه سواری گزینه  مناسبی برای مسافت های طولانی است. دوچرخه سواری در کوهستان، فراز و نشیب بسیاری دارد. اگر گذشتن از میان درختان و دوچرخه سواری روی سنگ ها برای شما دشوار است، دوچرخه سواری دسته جمعی در مسیرهای هموار را انتخاب کنید.

Mountain-Biking

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا