سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار مشاهیر ترکیپیشخوان ترکیه

پس از سریال Uysallar، سونگول اودن حالا با دو سریال دیجیتال بمب بازگشته است!

بازیگر معروف سونگول اودن یکی از نام هاییه که طرفداران زیادی به خصوص در خارج از ترکیه دارد.

این بازیگر بعد از پروژه Uysallar یکی از سریال های محبوب سال 2022 ، در سریالی به نام نومن هم بازی کرد که به زودی از دیزنی پلاس پخش خواهد شد  و حالا با بازی در نقش زبیده خانم دوران فیلمبرداری بسیار سختی را برای سریال جدید آتاتورک پشت سر گذاشته است.

.

این فرصت را خواهید داشت تا سونگول اودن را در نقش زوبیده خانم  در سریالی که آراس بولوت اینملی نقش اصلی یعنی رهبر بزرگ آتاتورک را بازی می کند تماشا کنید. ایفای نقشی مانند زبیده خانم مادر آتاتورک  برای این بازیگر بسیار هیجان انگیز بود.

سونگول اودن گفت: «من به تازگی دو کارم را تمام کرده ام. قصد دارم مرخصی بگیرم و استراحت کنم. شما نمی توانید فوراً آن را ببینید زیرا دیجیتال است. دوران بسیار خسته کننده ای را پشت سر گذاشتم. من خوشحالم که کار حالا به پایان رسیده است.

پس از یک فیلمبرداری شدید، سونگول اودن برای مدتی استراحت می کند و سپس شروع به ارزیابی پروژه هایی می کند که به او می رسد. طرفداران این بازیگر نظراتی را به اشتراک می گذارند که انتظار دارند او با سریال تلویزیونی بازگردد.

 

پروژه های سریال های تلویزیونی نومن و آتاتورک در سال 2023 با مخاطبان در پلتفرم دیزنی پلاس ملاقات خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا