سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیه

شصتمین قسمت جدید سریال Camdaki Kız یک درس زندگی عالی برای همه خانواده ها خواهد بود!

سریال Camdaki Kız (دختر پشت پنجره) که عصر پنجشنبه از شبکه کانال دی پخش می‌شود، همچنان داستان بسیار موفقی را فاش می‌کند. صحنه هایی که درس عبرتی برای میلیون ها بیننده خواهد بود در شصتمین قسمت جدید این سریال که با فصل سومش توجه میلیون ها نفر را به دست آورد در  پنجشنبه ۸ دسامبر پخش می شود را مشاهده خواهید کرد.

به خصوص با تماشای این قسمت، خانواده ها این فرصت را خواهند داشت تا ببینند عشقی که نتوانسته اند به فرزندانشان بدهند سال ها بعد به چه چیزی منجر می شود. این تجربه همچنین نشان خواهد داد که چگونه اشتباهات گذشته به مشکلات بزرگی برای بسیاری از خانواده ها در شکل دادن به آینده فرزندانشان تبدیل شده است.

در این قسمت این واقعیت را خواهیم دید که چطور عشقی که فریده با بازی نور سورر نتوانست به نالان بدهد، او را سال ها بعد در شرایطی کاملاً متفاوت قرار داد.

واکنش فریده به عشق نالان و حایری همه را شگفت زده خواهد کرد. در قسمت 60 سریال Camdaki Kız می توانید این واقعیت را مشاهده کنید که بچه هایی که بدون عشق بزرگ می شوند به گداهای عشق تبدیل می شوند.

اعترافات زیر از شخصیت فریده در قسمت جدید همه را متاثر خواهد کرد: «اینا همه به خاطر منه،  آن پسر مدام مرا تعقیب می کرد تا من همیشه او را ببینم و دوستش داشته باشم. من نالان را خیلی دوست داشتم، اما هرگز نتوانستم عشقم را نشان دهم. مرا ببخش، من نتوانستم مادر خوبی باشم .»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا