سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیپیشخوان ترکیه

سریال بابا به فینال میره ولی هالوک بیلگینر با سریال Şahsiyet برمیگرده!


قسمت 30 و پایانی سریال بابا سه شنبه ۲۷ دسامبر از شو تی وی با مخاطبان دیدار می کند. طرفداران سریال هم از پایان داستانی با چنین بازیگران تاثیرگذاری خوشحال نیستند. آنهایی که از دیدن بازی استادی چون هالوک بیلگینر در هر قسمت جدید خوشحال می شوند از خداحافظی سریال بابا هم بسیار ناراحت هستند.

برای طرفداران سریال بابا که می بینند همکاری تولگا ساریتاش و هالوک بیلگینر چقدر موثر است، این وضعیت ناراحت کننده ایه که داستان در اواسط فصل با مخاطب خداحافظی کند. با این حال ادعای جدیدی برای هالوک بیلگینر مطرح شده که طرفداران او را مسحور خودش خواهد کرد.

طبق اخبار منتشر شده در مطبوعات، فصل جدید سریال برنده جوایز به نام Şahsiyet (شخصیت) ساخته می شود. به نظر می رسد شخصیت آغا که برای هالوک بیلگینر برنده جایزه امی شده بود، بار دیگر وارد قلب طرفداران این سریال شده است.

سریال Şahsiyet برای پلتفرم تلویزیون پوهو فیلمبرداری شده است. مشخص شد این سریال که در سال 2018 پخش شد و در مجموع 12 قسمت را فیلمبرداری کرد، حالا تدارکات فصل دوم آن را آغاز کرده است.

هالوک بیلگینر در سریال Şahsiyet که فیلمنامه آن را هاکان گوندی نوشته بود، بازی بسیار موفقی در شخصیت آغا بی اوغلو ارائه کرد و با کسب جایزه بهترین بازیگر مرد در جوایز امی باعث افتخار ترکیه شد.

فصل دوم سریال Şahsiyet با بازی جانسو دره ، متین اکدولگر و  شبنم بوزوکلو قرار است در دیزنی پلاس با مخاطبان دیدار کند. بازیگران فصل جدید این سریال هم شتاقانه منتظر هستند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا