سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد سایت تابع قوانین جاری کشور می باشد و در صورت درخواست مطلبی حذف خواهد شد
اخبار رسانه ترکیاخبار رسانه و تلویزیونپیشخوان ترکیهسینمای ترکی

سریال Ateş Kuşları اول از همه ایلایدا علیشان و بوراک توزکوپران را عمیقا تحت تاثیر قرار داد.

سریال جدید با نام Ateş Kuşları (پرندگان آتشین) که قرار است در آینده نزدیک با مخاطبان از شبکه ATV ملاقات کند، داستانی درام قوی خواهد داشت. تریلرهای سریال با بازی ایلایدا علیشان، هانده سورال و گورکم سوندیک توجه زیادی را به خودش جلب کرد.

ایلایدا علیشان که می گوید سریال بسیار خوبی در انتظار مخاطبانه و  برای نقش جدیدش بسیار هیجان زده است. این بازیگر شخصیتی به نام گلایشه را به تصویر می کشد که کودکان خیابانی را در زباله ها پیدا می کند و بزرگ می کند.

این بازیگر با بیان اینکه داستان سریال بسیار احساسیه ، فکر می‌کند این که بچه‌های خیابانی که با زندگی دست و پنجه نرم می‌کنند خیلی به هم وابسته هستند، روی مخاطب هم تاثیر می‌گذارد.

اگرچه  سریال Ateş Kuşları یک داستان درام متقاعد کننده است، اما برخی از صحنه ها مردم را می خنداند. ایلایدا علیشان گفت: «می توانم بگویم که در حین غمگین کردن تماشاگران باعث خنده و لبخند آنها می شود».

یکی از بازیگران این سریال بوراک توزکوپران است. این بازیگر جوان که بسیار تحت تاثیر این ماجرا قرار گرفته بود، گفت که با سریالی با دردسرها و پیام های قوی در مقابل هواداران ظاهر می شوند. او به داستان سریال توجه کرد و گفت: واقعاً از نظر احساسی تحت تأثیر قرار گرفتم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا